Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

WARSZTATY - Copywriting i webwriting
– twórz teksty, które sprzedają

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza redaktorów, administratorów serwisów www, dziennikarzy, copywriterów, pracowników instytucji kultury, pracowników agencji PR i działów marketingu oraz osoby tworzące teskty do serwisów www i sklepów internetowychna warsztaty tworzenia tekstów na firmowąstronę internetową. Jeżeli chcesz nauczyć się technik pisania wszelkiego typu tekstów, które sięsprzedają - aplikuj!

Program:

Tworzenie tekstów na firmową stronę internetową. Metody pisania ofert sprzedażowych i innych przyciągających tekstów. Odchudzanie tekstu, czyli sztuka redakcji. Uczestnicy poznają odpowiedź na pytanie: Jak czytają internauci i co to zmienia w sposobie tworzenia tekstów?

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. PR (Exea Data Center), TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o., project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent Wydziału Filozofii UMK w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programu Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Cena: 100 zł

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych

Termin zgłoszeń: 23 stycznia 2015 r.

Zajęcia będą odbywały się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu,
ul. Szpitalna 8, w sobotę 31 stycznia 2015 r. w godz. 1000-1700 (z przerwą)

Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają: 

Katarzyna Koźlikowska i Barbara Płaneta: kasia.kozlikowska@woak.torun.plbarbara.planeta@woak.torun.pl;
tel. 56 65 22 755
Źródło: www.woak.torun.pl
Daty wydarzeń:

31.1.2015

Autor wpisu: Robert Marszałkowski

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: m. Toruń
87-100 Toruń, ul. Szpitalna 8
woak@woak.torun.pl, 56 - 652 27 55
www.woak.torun.pl

Miejsce wydarzenia
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
województwo: kujawsko-pomorskie
87-100 Toruń, ul. Szpitalna 8

Karta zgłoszenia
Liczba odsłon: 782
16.12.2014