Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

VII edycja Dorocznej Nagrody FRDL - nabór przedłużony!

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej ogłasza VII edycję Dorocznej Nagrody FRDL za inicjatywy kulturalne budujące więzi lokalne, objętej patronatem Narodowego Centrum Kultury i Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Uhonorowani zostaną autorzy przedsięwzięć kulturalnych i kulturotwórczych zrealizowanych w latach 2013 – 2014, w 4 kategoriach: jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, organizacje pozarządowe, osoby indywidualne. Zgłoszenia można przesyłać do 15 stycznia 2015 roku.

 

Kandydaci do konkursu muszą zostać zgłoszeni przez inne podmioty: organizacje obywatelskie, osoby indywidualne, przedstawicieli władz samorządowych i inne instytucje publiczne, po uzyskaniu zgody kandydata.

Regulamin Dorocznej Nagrody i formularz zgłoszeniowy są dostępne na Platformie Kultury.

Zgłoszenie składa się poprzez wypełniony i podpisany przez zgłaszającego formularz (wersja wydrukowana i elektroniczna na CD lub DVD), z załączonym listem lub listami rekomendacyjnymi oraz (fakultatywnie) załącznikami, które dokumentują informacje zawarte w formularzu.

Formularz należy wypełnić on-line, wydrukować, a następnie przesłać wraz z załącznikami do dn. 15 grudnia 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Sekretariat Kapituły Dorocznej Nagrody FRDL
Biuro Zarządu
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
Plac Inwalidów 10, 01-552 Warszawa

Informacje o dotychczasowych edycjach Dorocznej Nagrody i jej laureatach są dostępne na stronie Fundacji www.frdl.org.pl

Doroczna Nagroda FRDL jest organizowana we współpracy z Fundacją Orange.

Serdecznie zapraszamy!

 

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
www.frdl.org.pl
Liczba odsłon: 1607
17.12.2014