Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Biba z kulturą już w sobotę

Jak ten czas szybko leci... Ale nie ma co narzekać, skoro każdy dzień przybliża nas do Biby z kulturą. Już w najbliższą sobotę, 29 listopada, mieszkańców Elbląga i okolic (i dalszych stron też, jeśli mają ochotę) eKulturalni.pl i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zapraszają na kulturalną imprezę.

Powody zorganizowania wydarzenia są dwa. Pierwszy to podsumowanie realizowanego przez nas projektu „eKulturalni.pl czyli kultura w nowych mediach”.

- Trochę poopowiadamy, powspominamy, pokażemy filmy i zdjęcia dokumentujące jego przebieg, nagrodzimy najpilniejszych uczestników – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl. -  Ale prezentacja rezultatów daleka będzie od nudnych wywodów i slajdów z wykresami i tabelami. W końcu to „Biba z kulturą”, dlatego projektowe dane poprzeplatane będą występami artystycznymi.

Na scenie pojawią się tworzący eKulturalni. To oni wystawią spektakl, zagrają i zaśpiewają dla gości. Będą też rysować, malować, pisać, dziergać, fotografować, słowem pokazywać, co potrafią. Dodatkowo wszyscy goście będą mogli wziąć udział w teście sprawdzającym wiedzę o kulturze regionu. Na najlepszych czekają nagrody.

- Jest też druga okazja do świętowania: portal eKulturalni.pl obchodzi swoje drugie urodziny. Dlatego dla wszystkich gości będzie słodki, ekulturalny tort. Jeśli macie ochotę na imprezę, a przy okazji trochę się ukulturalnić, zapraszamy na naszą Bibę. Rezerwujcie czas w sobotę 29 listopada. Start o 18.00, zapraszamy do „Światowida” – dodaje Zuzanna Gajewska. 

Wydarzenie jest częścią projektu „eKulturalni.pl, czyli kultura w nowych mediach” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Daty wydarzeń:

29.11.2014

Autor wpisu: Sylwia Warzechowska

Centrum Spotkań Europejskich Światowid
województwo: warmińsko-mazurskie, powiat: m. Elbląg
82 - 300 , Elbląg, Pl. K. Jagiellończyka 1
info@swiatowid.elblag.pl, 55 611 20 50
www.swiatowid.elblag.pl

Miejsce wydarzenia
Centrum Spotkań Europejskich Światowid
województwo: warmińsko-mazurskie
82 - 300 Elbląg, Pl. K. Jagiellończyka 1

Liczba odsłon: 541
27.11.2014