Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Drzewo marzeń - o sztuce w przestrzeni miejskiej

Chcesz spojrzeć na miasto przez okulary artysty? Chcesz sprawdzić, co można zbudować z marzeń? Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zapraszają młodzież do udziału w niecodziennej inicjatywie: w dniach 1 – 3 grudnia odbędą się warsztaty i happening „Drzewo marzeń”.

Koniec roku to dobra pora, by sprawdzić jakie marzenia mają przechodnie na ulicy. To również dobra pora, by ożywić jesienną szarość sztuką i aktywnością. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, po co w ogóle sztuka w przestrzeni miejskiej, jak działa obiekt w przestrzeni, spróbują też sami stworzyć własne drzewo marzeń zebranych na ulicach Jasła.

Warsztaty poprowadzi Kamila Czosnyk – artystka malarka, performerka, absolwentka Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu oraz kierunku malarstwo na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Założycielka artystycznego kolektywu CrossRoad (www.facebook.com/crossroad.poland)  z którym realizowała projekty w przestrzeni miejskiej w ramach lubelskiej Nocy Kultury 2014, współtwórczyni Autonomicznego Centrum Społecznego Cicha 4 (www.facebook.com/cicha4). Gościła na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych, m.in.: Labirynty (metafizyczne) w ramach Młode Forum Sztuki Galerii Białej, Lublin 2013.

Spotkania odbywać się będą od 13:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, ul. Kołłątaja 1. Zapisy i szczegółowe informacje: aktywni@mbp.jaslo.pl

Źródło: http://strona.mbp.jaslo.pl/
Daty wydarzeń:

1.12.2014 - 3.12.2014

Autor wpisu: Agata Warywoda

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
województwo: podkarpackie
38-200 Jasło, ul. Kołłątaja 1
biblioteka@mbp.jaslo.pl, 13 446 26 02
http://strona.mbp.jaslo.pl/

Miejsce wydarzenia
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
województwo: podkarpackie
38-200 Jasło, Kołłątaja 1

Liczba odsłon: 670
27.11.2014