Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wyprawy szlakiem kultury z Fundacją Pacynka

W dniu 22 listopada 2014r. (sobota) FRS Pacynka organizuje w Lublinie jednodniowe wyprawy szlakiem kultury  dla trzech grup młodzieży zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności i wiedzy z tego zakresu. W wyprawach weźmie udział  45 młodych osób z trenu województwa lubelskiego. Są one współfinanswane przez Ministerstwo Kultury i Diedzictwa Narodowego w ramach projektu "Kropla drąży skałę. Innowacyjny program edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży 2014".

Wyprawy skierowane są do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz I-III klas gimnazjalnych, szczególnie do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Obejmują zwiedzanie miasta i zabytków oraz instytucji kultury, udział w 5-godzinnych warsztatach artystycznych z zakresu malarstwa, rzeźby i teatru, a także we wspaniałym artystycznym wydarzeniu, jakim jest Gala Straussa. Organizator zapewnia także posiłki, ubezpieczenie oaz transport uczestników wypraw. Przedsięwzęcie to ma na celu umożliwienie uczestnictwa w kulturze i jej doświadczenia dzieciom i młodzieży, nie mającym na co dzień takich możliwości z uwagi na bariery finansowe, oddalenie miejsca zamieszkania, itp.

Źródło: http://fundacjapacynka.pl/
Daty wydarzeń:

22.11.2014

Autor wpisu: Beata Pajdosz

Fundacja Równych Szans Pacynka
województwo: lubelskie
20-539 Lublin, Dziewanny 27/1
info@fundacjapacynka.pl, 790 282 735
http://fundacjapacynka.pl/

Miejsce wydarzenia
Lublin
województwo: lubelskie
20-539 Lublin, Dziewianny 27/1

Liczba odsłon: 913
25.11.2014