Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Lub design… ze smakiem | Jak myślą dizajnerzy?

Czym jest kreatywność? W jaki sposób myślą i działają projektanci? Jak rozwiązują złożone problemy współczesnego świata? Na te i wiele innych ważnych pytań odpowiemy podczas spotkania Lub design, które poprowadzi Agata Dąbrowska.

Podczas dyskusji zobaczyny, co w praktyce oznaczają nadużywane dziś hasła: innowacja, design thinking, interdyscyplinarność oraz jak odnoszą siędo myślenia o przestrzeni miejskiej. Zastanowimy się nad tym, kto i jak projektuje dzisiejszy świat i czy możemy w tym procesie uczestnicyć.

UWAGA: Po spotkaniu planujemy poczęstunek i dyskusję przy wspólnym stole – prosimy o przyniesienie swojej ulubionej potrawy lub przekąski.

Kiedy: 28.11.2014, godz.18.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie

Prowadzenie: Agata Dąbrowska - autorka projektów społecznych i edukacyjnych związanych z dizajnem. Współpracuje z instytucjami kultury, galeriami sztuki, artystami, projektantami, organizacjami pozarządowymi. Kuratorka – na stałe współpracuje z artystkami Natalią Szostak i Polą Dwurnik. Publikuje teksty o modzie, sztuce, dizajnie. Prowadzi autorski cykl „Smakując dizajn” w tygodniu Kultura Liberalna. Humanistyczne wykształcenie pozwala jej traktować dizajn wielowymiarowo, szczególnie w jego społecznym, integracyjnym kontekście. Ostatnio łączy myśl projektową i humanistyczną w School of Form. Współorganizatorka interdyscyplinarnej konferencji „NIEwidzialny Dizajn”.

Prosimy wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr tel. 81 5330818 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16. 30 lub elektronicznie pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt dofinansowany ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Źródło: Warsztaty Kultury w Lublinie
Daty wydarzeń:

28.11.2014

Lub design - Domowe zielniki – warsztat ogrodniczy

Lub design - Domowe zielniki – warsztat ogrodniczy Lub design - Domowe zielniki – warsztat ogrodniczy

Autor wpisu: Paulina Skipirzepa

Warsztaty Kultury
województwo: lubelskie, powiat: m. Lublin
20-112 Lublin, Grodzka 5a
sekretariat@warsztatykultury.pl, 81 533 08 18
www.warsztatykultury.pl

Miejsce wydarzenia
Warsztaty Kultury w Lublinie
województwo: lubelskie
20-112 Lublin, Grodzka 5

Liczba odsłon: 540
25.11.2014