Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nabór na warsztaty rękodzielnicze i twórcze "Podziel się swoją pasją"

Zapraszamy Państwa do skorzystania z warsztatów, które będą odbywać się w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury działającym w ramach Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24. Ruszamy 22 listopada.

W programie:

Warsztaty koronki klockowej „Jak pleść by cos upleść” poprowadzi Małgorzata Szpila, która od ponad 15 lat zajmuje się koronczarstwem. Na spotkaniu przekazane zostaną podstawowe informacje oraz techniki dot. wyrobu koronki klockowej.

Warsztaty scrapbookingu "Eksplodujące pudełko" poprowadzi Joanna Henclik Eksplodujące pudełko to unikatowy upominek, który może pełnić funkcję zarówno prezentu, kartki, zaproszenia jak i podziękowań. Jego wykonanie zajmuje niewiele czasu, zaś satysfakcja obdarowanego zawsze jest gwarantowana. Pudełeczko, jak sama nazwa wskazuje "eksploduje", co jest nie lada niespodzianką. Do użycia pudełeczka użyjemy technik, z którymi poradzi sobie każdy amator.

Warsztaty kaligrafii gotyckiej poprowadzi Tomasz Baran. Obejmować one będą naukę dwóch przodujących stylów pisania tamtej epoki: rotundy oraz tekstury. Na zajęcia zaproszeni są wszyscy pasjonaci sztuki oraz kultury średniowiecznej.

Warsztaty śpiewu i pieśni lasowiackich „Głosy lasowiackie” poprowadzi Justyna Piekło. Podczas zajęć odbędą się ćwiczenia z emisji głosu, otwierające głos i prawidłowe oddychanie podczas śpiewu. Uczestnicy stworzą własną pieśń, pracując w grupie nad tekstem i melodią. Warsztaty przeznaczone są dla licealistów i studentów chcących poznać tradycje muzyczne Lasowiaków.

Zapraszamy do zapisów poprzez zgłoszenia mailowe na adres inicjatywy.kulturalne@gmail.com  w treści prosimy o podanie: imienia i nazwiska, telefonu oraz nazwy warsztatów, którymi jesteście Państwo zainteresowani.

Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!

Źródło: http://inkubatorkultury.eu/.
Daty wydarzeń:

22.11.2014

Autor wpisu: Katarzyna Hajduk

Estrada Rzeszowska
województwo: podkarpackie, powiat: m. Rzeszów
35-025, Rzeszów, ul. Jagiellońska 24
kontakt@inkubatorkultury.eu, 17 853 80 04
www.estrada.rzeszow.pl | www.inkubatorkultury.eu

Miejsce wydarzenia
Rzeszowski Inkubator Kultury
województwo: podkarpackie
35-025 Rzeszów , ul. Jagiellońska 24

Liczba odsłon: 992
20.11.2014