Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs EFFE Festival Award - zgłoszenia do 15 grudnia

Europe for Festivals, Festivals for Europe (EFFE) to międzynarodowa inicjatywa ukierunkowana na promocję i współpracę najlepszych europejskich festiwali kulturalnych. Zapraszamy organizatorów do składania aplikacji w pilotażowej edycji programu.

 

Spośród nadesłanych aplikacji międzynarodowa komisja konkursowa wyłoni najciekawsze i najbardziej awangardowe polskie festiwale, które zostaną włączone w tworzenie europejskiej platformy festiwali kulturalnych. Najlepsze spośród nich zostaną nagrodzone EFFE Festival Award podczas gali finałowej jesienią 2015 roku.

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy aplikować pod adresem: www.effe.eu/festival/register

Kto może aplikować?

Zapraszamy wszystkie festiwale ukierunkowane na działania artystyczne, zaangażowane w życie społeczności lokalnych i równocześnie w działania na poziomie europejskim lub ogólnoświatowym.

Platforma EFFE jako festiwal rozumie wydarzenie kulturalne, które odbywa się w określonym miejscu, w określonym czasie oraz jest pomyślane jako projekt długofalowy i obejmujący różnorodne działania. Jest to luźna definicja i wszystkie festiwale, które uważają, że spełniają kryteria zapraszamy do aplikowania!

EFFE Facebook
EFFE Twitter
EFFE Vimeo

Koordynator programu w Polsce
Narodowe Centrum Kultury
Zofia Dzieduszycka
tel. 22-21-00-140
zdzieduszycka@nck.pl

Daty wydarzeń:

15.11.2014

Europe for Festivals, Festivals for Europe
ww.effe.eu
Liczba odsłon: 1539
10.11.2014