Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Rodzinny Piknik na Woli

Rozstanie z latem wcale nie musi być smutne! Może się o tym przekonać każdy, kto przyjdzie 13 września, od godz. 12, na Piknik Rodzinny na Woli. Organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających moc atrakcji: warsztaty i animacje dla dzieci, kulinarne smakołyki, degustacje i zabawy dla całej rodziny. To także doskonała okazja, żeby podzielić się z osobami potrzebującymi – zostanie przeprowadzona charytatywna zbiórka materiałów szkolnych, połączona z loterią fantową. Honorowy Patronat nad Piknikiem objął Burmistrz Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.  

Wydarzenie zostało zainicjowane przez przedsiębiorców, których działalność związana jest z Wolą – klubokawiarnię Kids&Friends, Restaurację FONTE, Klub Made in Wola, Teatr Dramatyczny – Scena na Woli im. T. Łomnickiego, a także firmę Dolcan, która prowadzi na Woli luksusowy aparthotel oraz sprzedaż mieszkań. Piknik odbędzie się przy ul. Skierniewickiej 14, na zielonym skwerze za parkingiem przy budynku Skierniewicka City firmy Dolcan.

 

Impreza ma na celu propagowanie patriotyzmu sąsiedzkiego, wspieranie lokalnych inicjatyw oraz uświadomienie mieszkańcom dzielnicy, że chociaż ograniczono ruch uliczny w tym rejonie (ze względu na budowę II linii metra), to nie oznacza to że dzielnica przestała tętnić życiem. Organizatorzy zapraszają zarówno mieszkańców Woli, jak i przechodniów do wspólnej zabawy – piknik ma być okazją do aktywnego pożegnania wakacji, przywitania nowego roku szkolnego i kreatywnego spędzenia czasu z całą rodziną.

Podczas imprezy uczestnicy będą mogli skosztować słodkich wypieków, kawy wprost z palarni Coffee Lab oraz apetycznych potraw z grilla i nie tylko. Wśród wystawców licznie będą się prezentować także artyści rękodzielnicy oraz wytwórcy produktów dla dzieci. W trakcie pikniku nie zabraknie także propozycji dla ducha – zajęcia i zabawy w języku angielskim razem z firmą Helen Doron, zbiory książek dla dzieci oraz zabawki edukacyjne Olatoys.

W trakcie imprezy zostanie także przeprowadzona zbiórka materiałów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin, które zostaną przekazane organizacjom charytatywnym. Zbiórka będzie połączona z loterią fantową, podczas której każdy z uczestników będzie miał szansę wylosować wyjątkowy upominek.

Patronami medialnymi przedsięwzięcia są Creative Poland, portal kulturalnie.waw.pl i Radio Plus, które dodatkowo na swojej antenie zorganizuje konkurs dla słuchaczy z wyjątkowymi nagrodami od organizatorów Pikniku Rodzinnego na Woli, w tym m.in. vouchery na pobyt w apartamentach Dolcan, kolacje oraz warsztaty dla dzieci.

 

Źródło: Officyna Kulturalna
Daty wydarzeń:

13.9.2014

Autor wpisu: Elżbieta Zitans

Officyna Kulturalna
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
01-425 Warszawa, Obozowa 71/31
ela@officynakulturalna.pl, 501916781
http://www.officynakulturalna.pl

Miejsce wydarzenia
Skierniewicka 14

01-230 Warszawa, Skierniewicka 14

Liczba odsłon: 610
11.09.2014