Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Baw! Ucz się! Zdobywaj!

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18, to miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Tu można dobrze się bawić, całkiem sporo nauczyć i zdobyć to, co może przydać się w przyszłości. Warsztaty artystyczne, muzyczne, wokalne, językowe, ceramiczne, fotografia, film, animacja poklatkowa, taniec i teatr, sport i turystyka, zajęcia językowe i te skierowane do najmłodszych to tylko kilka z możliwości i rodzajów zajęć prowadzonych u nas. W nadchodzącym roku szkolnym 2014/2015 szczególnie polecamy nowe zajęcia: warsztaty filmowe „Kręci się!” czy zajęcia z animacji poklatkowej „Akcja – animacja”.

Gorąco zachęcamy rodziców i ich najmłodsze pociechy do udziału w zajęciach Chatki Małolatka. Teatr Tańca Dzieci Krakowa to propozycja dla tych, którzy chcieliby wykonać pierwszy taneczny krok na scenę. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy kultury francuskiej, którzy chcieliby zgłębić nie tylko tajniki tego pięknego języka, ale poznać także kulturę, geografię i historię Francji. Nie zabraknie zajęć plastycznych dla chcących rozwijać swoje zdolności artystyczne. Zapraszamy do udziału w zajęciach, m.in.: Karate Kyokushin, Studia wokalnego, Klubu Wędrownego Fotografa, Klubu Turystyki Historycznej, Klubu Narciarskiego „WERTIKAL” czy na zajęcia z Tańca Towarzyskiego.

Jeszcze więcej informacji i propozycji na naszej stronie internetowej: www.mdk-dh.krakow.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” usytuowany jest tuż przy Parku Jordana, otoczony zielenią jest przyjaznym miejscem dla młodszych i starszych bywalców. 

Szeroką ofertę zajęć, której szczegóły znajdują się na stronie: www.mdk-dh.krakow.pl uzupełniają także dodatkowe wydarzenia – imprezy, wyjazdy, konkursy, przeglądy, zawody.

Tym, co wyróżnia Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” to, m.in. trzy ośrodki usytuowanie poza Krakowem: Fort 39 w Olszanicy, Ośrodek „Na Kamieńcu” w Chochołowie i „Pod Durbaszką” w Szczawnicy – Jaworkach. To bazy do wypadów zorganizowanych, dla całych klas, jak też dobry pomysł na weekendowy odpoczynek dla miłośników ciszy, spokoju i przyrody.

Ciekawą i oryginalną formą są zajęcia oferowane przez Ośrodek Rekreacji i Rehabilitacji Konnej „Tabun”. W ramach działalności sportowo rekreacyjnej w zakresie jeździectwa i turystyki konnej klub organizuje obozy, rajdy, zawody oraz szkolenia i kursy w zakresie nauki i doskonalenia jazdy konnej czy obsługi koni. Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ulicy Reymonta 18 to miejsce dla tych, którzy chcą zainwestować w siebie! Baw się, ucz i zdobywaj.

Daty wydarzeń:

4.9.2014 - 30.9.2014

Autor wpisu: sszh

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza"
województwo: małopolskie, powiat: m. Kraków
30-059 Kraków, Reymonta 18
biuro@mdk-dh.krakow.pl
www.mdk-dh.krakow.pl

Miejsce wydarzenia
Kraków
województwo: małopolskie


Liczba odsłon: 1041
09.09.2014