Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Letni ogród uciech

W każdy weekend wakacji ogród Łaźni Nowej i Klubu Kombinator zamieniał się w miejsce spotkań i wyśmienitej zabawy międzypokoleniowej. Relaksowaliśmy się ćwicząc jogę, odkrywaliśmy nowe smaki podczas przygotowywanego wspólnie śniadania na trawie, czytaliśmy ulubioną książkę na leżaku, spotykaliśmy przyjaciół i sąsiadów. Od początku lipca zaproponowaliśmy chętnym potańcówki międzypokoleniowe, czyli imprezy dla dziadków i wnuków. Fanów kina zaprosiliśmy na garażowe kino letnie, były też koncerty pod gwiazdami i dużo dobrego jedzenia. W ramach letniej sceny teatralnej na deskach teatru pokazaliśmy również dwa projekty:  – premierowy spektakl Igi Ganczarczyk "Najwyraźniej nigdy nie był pan 13-letnią dziewczynką" oraz „Trzej Muszkieterowie” w doborowej obsadzie aktorów teatru Montownia. „Letni ogród uciech” odbywał się w każdy weekend od 28 czerwca do 31 sierpnia. W soboty od 15:00, w niedziele już od 9:00

Sobota:

Relaks na leżakach – godz.15:00
W każdą wakacyjną sobotę od godz. 15:00 wyciągaliśmy czasoumilacze - leżaki, pufy, paletki do badmintona, książki. Co weekend oferowaliśmy różne atrakcje i sąsiedzkie akcje. Ogród Łaźni wypełnił się śmiechem, dobrą muzyką, smacznym jedzeniem i sąsiedzkimi rozmowami!

Potańcówka międzypokoleniowa – godz. 17:00
W Hucie bawiono się wszędzie - w domach, na osiedlach i placach. Chcieliśmy przywrócić tę tradycję! W każdą sobotę wakacji od 17:00 serdecznie zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek, na największą letnią zabawę taneczną w dzielnicy. Muzyka łączy pokolenia, dlatego na imprezie zagościły różne gatunki muzyczne od przedwojennego swingu po współczesny hip-hop.
Nie było podpierania ścian! Grali DJ Wake Up i DJ Szyman Selecta

Niedziela:

Joga w ogrodzie – godz. 9:00
Na zajęciach z jogi spotykaliśmy się w każdą niedzielę wakacji! Zajęcia prowadziła Kinga Puk - nauczyciel jogi w podejściu Vinyasa Krama, prowadzi zajęcia w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba.

Śniadanie na trawie – godz.10:30
Czy może być coś lepszego niż śniadanie na trawie? Tak! Śniadanie na trawie w gronie przyjaciół! W każdy niedzielny poranek wakacji nasz ogród zamieniał się w ogromną kuchnię, której sercem był wspólny stół. Co tydzień na śniadaniu podejmowaliśmy różnego typu inicjatywy kulinarne.

Dzieciaki w formie- godz. 12:00
Dzieci brały udział w warsztach kulinarnych, recyclingowych, pacynkowych i wielu innych.

Garażowe kino letnie – godz. 20:00
W niedzielne wieczory lipca zaprosiliśmy na pokazy filmowe.

Koncerty w ogrodzie – około godz. 20:00
W niedzielne wieczory sierpnia ogród Łaźni wypełnił się wyjątkowymi dźwiękami. Nastrojowa muzyka, młodzi artyści, świece i lampiony a to wszystko pod sierpniowym, pełnym gwiazd niebem.

Udział w wydarzeniach był bezpłatny!

Spektakl zrealizowano w ramach projektu „Wolna Strefa Edukacji” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

LETNI OGRÓD UCIECH
Autor zdjęć: Jacek Dargiewicz

LETNI OGRÓD UCIECH LETNI OGRÓD UCIECH LETNI OGRÓD UCIECH

Autor wpisu: Monika Tatka

Teatr Łaźnia Nowa
województwo: małopolskie
Kraków, 31-977, os. Szkolne 25
biuro@laznianowa.pl
www.laznianowa.pl
Liczba odsłon: 712
01.09.2014