Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Izabella Gawęcka

Rocznik 1991. Absolwentka Kulturoznawstwa. Współpracowała z instytucjami kultury w Krasnymstawie, Lublinie i Gdańsku. Jest związana z następującymi organizacjami: Students for a Free Tibet, Otwarte Klatki, Krasnostawski Ruch Ekologiczny „Viridis” oraz Grupą ParaFraza i Autonomicznym Centrum Społecznym „Cicha4”. 

Autorka i koordynatorka projektu „Okno na teatr”, realizowanego z grupą „Liczi”, którego efektem była organizacja wydarzeń kulturalnych na terenach wiejskich oraz utworzenie pierwszej w Krasnymstawie grupy fireshow. Zaangażowana w realizację Ogólnopolskich Spotkań Praktyków i Teoretyków Kultury „Kumulacja” w Lublinie. 

Główne obszary działań: prawa człowieka, wolny Tybet, prawa zwierząt, sztuka zaangażowana społecznie, kultura alternatywna.
 

Moja przygoda z animacją kultury zaczęła się od zajęć teatralnych i recytacji.
 

Ulubiona metoda pracy to odpowiadanie na potrzeby danej społeczności oraz animowanie niezagospodarowanych obszarów życia kulturalnego. Najchętniej korzystam z takich narzędzi jak teatr, film i kuglarstwo.
 

Będąc animatorem kultury nie można zapominać o własnym rozwoju, odwadze i pokorze.

 

  • Reprezentantka projektu "Okno na teatr" na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów 2013

 

Liczba odsłon: 1485
04.07.2014