Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nabór do Akademii Nowe Horyzonty I Warszawskiej Akademii Filmowej

Jeśli chcesz nauczyć się wykorzystywać kino w edukacji, stworzyć swój autorski scenariusz, samodzielnie go nakręcić oraz zmontować, to zapraszamy na zajęcia! Rekrutacja na oba kursy trwa do 18 sierpnia.

Akademia Nowe Horyzonty oraz Warszawska Akademia Filmowa to dwuletnie, zaawansowane kursy praktyki filmowej dla nauczycieli. Odbywające się już od dwóch sezonów akademie ukończyło do tej pory 60. pedagogów, którzy zdobywali doświadczenie pod okiem – między innymi – reżysera i scenarzysty Leszka Dawida, reżysera i operatora Wojciecha Staronia, czy też aktorki Małgorzaty Buczkowskiej.  Do udziału w Akademii Nowe Horyzonty zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów ze szkół spoza Warszawy, by zgłosić się do udziału należy zarejestrować się tutaj oraz wypełnić formularz (więcej informacji w zakładce rekrutacja). Natomiast w Warszawskiej Akademii Filmowej organizowanej przez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń wziąć mogą udział pedagodzy ze stolicy. Rekrutacja jest podobna, należy zarejestrować się tutaj (więcej informacji w zakładce rekrutacja). Zajęcia zaczynają się w październiku i odbywać się będą w Warszawie raz w miesiącu w weekendy. Udział w Akademii jest bezpłatny. Więcej informacji. Więcej informacji o projekcie znajduje się tutaj.

Daty wydarzeń:

23.7.2014 - 18.8.2014

Autor wpisu: Gośka R.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
województwo: mazowieckie
00-153 Warszawa, Zamenhoffa 1
malgorzata@nowehoryzonty.pl
www.nhef.pl
Liczba odsłon: 835
24.07.2014