Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Mikrodotacje dla działań społecznych w lubelskim

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłasza konkurs grantowy w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie". W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego. O dotacje w łącznej kwocie 377.000 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Maksymalna kwota dofinansowania pojedyńczego projektu może wynieść 5.000 zł. Zgłoszenia do 15 sierpnia 2014 r.

Wnioski można składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk "ZŁÓŻ WNIOSEK").

Przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będa prowadzone przez Mobilnych Animatorów i Zespół Projektowy.

Źródło: Lubelskie Lokalnie
Daty wydarzeń:

15.8.2014

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
województwo: lubelskie
23-400 Biłgoraj, ul. T. Kościuszki 65
flzb@lbl.pl, 84 686 48 77
www.lubelskielokalnie.lbl.pl
Liczba odsłon: 856
23.07.2014