Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Na bosaka

W dniach 21 lipca - 01 sierpnia 2014 roku w Połczynie Zdroju odbędą się XI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego "Na bosaka". W rok po jubileuszowej edycji przygotowaliśmy dla Was moc świetnych warsztatów, możliwości zaczerpnięcia kolejnych inspiracji, napełnienia ciała i umysłu wiedzą i umiejętnościami! A jest w czym przebierać!

 Jak przystało na warsztaty z tradycją - proponujemy zajęcia z kilkoma nierozłącznie już związanymi z połczyńskimi warsztatami pedagogami - Leszkiem Bzdylem, Witoldem Jurewiczem, Dawidem Lorencem, Jackiem Owczarkiem i Igorem Podsiadłym. Prócz tego Ci, którzy powoli wpisują się w tradycję OWTW - gaga Natalia Iwaniec, max-taneczna Anna Krysiak, moverowa Anna Piotrowska i nad-cieleśnie świadoma Iwona Olszowska. Nad waszym zdrowiem w tonach wiedzy medyczno-tanecznej będą czuwały Anna Achimowicz i Aldona Chróściewicz. Po jubileuszu przyszedł też czas na nowości w postaci zajęć z Pawłem Gralą, Sebastianem Gęburą i Adrianem Bartczakiem. Pozostańcie zatem w kontakcie z naszą ofertą, a także z Sebastianem Flieglem. Tym, którzy jeszcze wahają się czy ich ciało-umysły gotowe są na dwa tygodnie ruchowego impaktu, mówimy - spokojnie! Do wszystkich wyzwań codziennego tańca świetnie nastroi was i przygotuje od rana uśmiechnięty Krzysztof Skolimowski! Pomiędzy dwoma turnusami zapraszamy was też na intensywny weekend z masterclasses Wojciecha Mochnieja i Anny Wytych-Wierzgacz - dobre na zakończenie pierwszego i rozpoczęcie drugiego etapu roztańczonych dwóch tygodni. W programie warsztatów obok zajęć tanecznych standardowo mamy dla Was projekcje kina tańca, wykłady teoretyczne, performatywne akcje uliczne i plenerowe, spotkania jam session, integracyjne imprezy taneczne. XI OWTW podzielone będą na dwa turnusy, podczas których każdy będzie mógł dostosować wybór zajęć do swoich potrzeb i umiejętności. Wszystkie propozycje zajęć podzielone zostały na trzy kategorie dedykowane osobom na poziomie zaawansowanym, średniozaawansowanym i podstawowym. Każdy zatem w naszej propozycji znajdzie odpowiednią dla siebie i będzie mógł osobiście ułożyć swój plan rozwoju i przebieg warsztatów. Oferta warsztatowa jest skierowana nie tylko do tancerzy, ale również do instruktorów, improwizatorów, performerów lubiących działać w specyficznych przestrzeniach i na łonie natury, dzieci uczestników, osób z kontuzjami i wadami układu ruchowego, a także dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z tańcem. nWięcej informacji i zapisy na naszej stronie internetowej www.owtw.plrnZapraszamy również do śledzenia aktualności na naszym profilu na facebook

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

21.7.2014 - 1.8.2014

Stowarzyszenie "Połczyńskie Innowacje Kulturalne"
województwo: zachodniopomorskie, powiat: świdwiński
78-320 Połczyn-Zdrój, Plac 1000-Lecia 5 lok. 10
Liczba odsłon: 1004
09.07.2014