Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Fundusz PAFPIO - szkoli, radzi i pożycza

Fundusz PAFPIO wspiera organizacje pozarządowe, pomagając w realizacji inicjatyw, które zmieniają choćby mały fragment rzeczywistości na lepsze. Oferuje pomoc w zabezpieczeniu płynności finansowej, koniecznej dla sprawnej realizacji działań statutowych oraz profesjonalne doradztwo i szkolenia, które udoskonalają działanie organizacji pozarządowych oraz proces zarządzania nimi.

Fundusz PAFPIO (Polsko-Amerykański Fundusz Pożyczkowy Inicjatyw Obywatelskich) od 15 lat wspiera organizacje pozarządowe w realizacji inicjatyw, które wprowadzają pozytywne zmiany w społeczeństwie.

Poprzez udzielanie pożyczek dla NGO Fundusz PAFPIO świadczy pomoc w zabezpieczeniu płynności finansowej, koniecznej dla sprawnej realizacji działań statutowych, oraz oferuje profesjonalne doradztwo i szkolenia z zakresu zarządzania i finansowania organizacji. Współorganizuje również projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, podnosząc kompetencje trzeciego sektora w Polsce. W ramach projektów wydaje bezpłatne publikacje dotyczące zarządzania finansami w organizacji - są one dostępne na stronie http://pafpio.pl/publikacje.

Fundusz PAFPIO został powołany w 1999 roku przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości w celu wspierania młodej polskiej demokracji i gospodarki rynkowej. Obecnie należy do Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, wspierającej rozwój społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Więcej o Funduszu PAFPIO na stronie www.pafpio.pl oraz w prezentacji: http://www.slideshare.net/FunduszPAFPIO/pafpio-2014.

Daty wydarzeń:

30.6.2014

Autor wpisu: Dorota Pieńkowska

Fundusz PAFPIO
województwo: mazowieckie
02-520 Warszawa, Wiśniowa 40 B lok. 15
biuro@pafpio.pl, 22 542 41 88
www.pafpio.pl
Liczba odsłon: 1600
01.07.2014