Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Lato w MOCAK-u

W czasie wakacji zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczne w MOCAK-u. Przygotowaliśmy zajęcia, które pobudzą do kreatywnego myślenia i zabawy oraz pozwolą ich uczestnikom spędzić lato na twórczym wypoczynku. Warsztaty odbędą się w Krakowie, 12 i 19 lipca oraz 9 i 23 sierpnia.

Oko-lice

Zapraszamy stowarzyszenia działające nieodpłatnie na rzecz dzieci na wakacyjne warsztaty plenerowe. Uczestnicy spotkań poznają dzieła z Kolekcji MOCAK-u oraz zwiedzą otoczenie Muzeum, tworząc pomysłowe szkice i prace plastyczne.

Warsztaty kierowane do grup zorganizowanych w wieku od 6 do 14 lat. 

Terminy będą ustalane indywidualnie z każdą grupą. Planujemy przeprowadzić pięć spotkań warsztatowych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: edukacja@mocak.pl, lub telefonicznie: 12 263 40 29.

Re-kreacje

Zapraszamy dzieci w wieku do 12 roku życia na bezpłatne oprowadzania po Bibliotece Mieczysława Porębskiego, połączone z warsztatami artystycznymi.

Podczas zajęć uczestnicy poznają wybrane prace z kolekcji Profesora, dowiedzą się, w jaki sposób zostały wykonane, oraz podejmą próby twórczego dialogu z ich autorami.

Indywidualne zgłoszenia będziemy przyjmować na dwa tygodnie przed każdym spotkaniem. Warsztaty kierowane do różnych grup wiekowych odbędą się 12 i 19 lipca oraz 9 i 23 sierpnia.

Więcej informacji na http://www.mocak.pl

Daty wydarzeń:

17.6.2014 - 23.8.2014

Autor wpisu: Ewelina Czechowicz

MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
województwo: małopolskie, powiat: m. Kraków
30-702, Kraków, ul. Lipowa 4
mocak@mocak.pl, 12 260 40 00
www.mocak.pl

Miejsce wydarzenia
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
województwo: małopolskie
Kraków, Lipowa 4

Liczba odsłon: 1401
18.06.2014