Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

CZERWIEC - Konkurs dla aktywnych na Forum Animatorów Kultury

Zachęcamy do wyrażania swojego zdania na temat animacji kultury i kontynuujemy specjalny konkurs! Atrakcyjne nagrody wciąż czekają! W czerwcu zmieniamy lekko konkursowe zasady. Tym razem czekamy na najciekawsze odpowiedzi na jedno z dwóch pytań.

Pytania konkursowe:

1. Jakie są teksty, z których czerpiecie inspiracje i dlaczego? Które chcielibyście polecić do przeczytania innym animatorom?

Odpowiedź prosimy umieszczać w specjalnym wątku w sekcji Tożsamość.

2. Nieudane projekty. Jakie sytuacje kryzysowe spotkaliście na swojej drodze? Jakie największe błędy popełniliście w praktyce animacyjnej? Czy zdarzyły Wam się porażki? Czego radzilibyście unikać?

Odpowiedzi prosimy umieszczać w specjalnym wątku w sekcji Modele Działania

Zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą! Na odpowiedzi czekamy do 30 czerwca.

NieKongres Animatorów Kultury odbył się 26-28 marca 2014 roku, ale podejmowane wątki i dyskusje trwają nadal. Co miesiąc najbardziej aktywni dyskutanci oraz autorzy najciekawszych odpowiedzi na konkursowe pytania otrzymają zestaw NieKongresowych gadżetów oraz wydawnictw Narodowego Centrum Kultury.

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu jest Narodowe Centrum Kultury, właściciel Forum Animatorów Kultury (www.platformakultury.pl/dyskusja) i portalu platformakultury.pl.

1.W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy Forum Animatorów Kultury oraz portalu platformakultury.pl. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

2. Konkurs polega na umieszczeniu na Forum Animatorów Kultury komentarzy i opinii w odpowiedzi na pytania:

1. Jakie są teksty, z których czerpiecie inspiracje i dlaczego? Które chcielibyście polecić do przeczytania innym animatorom?

Odpowiedź prosimy umieszczać w specjalnym wątku w sekcji Tożsamość.

2. Nieudane projekty. Jakie kryzysowe sytuacje spotkaliście na swojej drodze? Jakie największe błędy popełniliście w praktyce animacyjnej? Czy zdarzyły Wam się porażki? Czego radzilibyście unikać? Odpowiedzi prosimy umieszczać w specjalnym wątku w sekcji Modele Działania

Pod uwagę brane będą wpisy umieszczone w sugerowanych wątkach i odpowiadające lub komentujące ww. pytania, w których zawarta będzie myśl przewodnia autora wpisu.

3. Nagrody otrzymają najbardziej aktywni użytkownicy lub ci, którzy dodadzą komentarze/wpisy najlepiej spełniające ww. warunki. Wyboru dokonają administratorzy i moderatorzy Forum Animatorów Kultury.

4. Nagrodą główną w konkursie jest pakiet nagród rzeczowych. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.

5. Zwycięzca jest zobowiązany do podania organizatorowi danych personalnych, niezbędnych do odbioru nagrody.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia, odwołania lub przerwania konkursu.

7. Konkurs trwa od dnia 1 do 30 czerwca. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 30 czerwca na Forum Animatorów Kultury.

 

 

Jednocześnie informujemy, że w majowej odsłonie konkursu nagradzamy Angelę za wpis w wątku poświęconym Grupie roboczej Festiwal jako przestrzeń animacji. Serdecznie gratulujemy i zachęcamu do dalszej aktywności! W sprawie odbioru nagrody: torby projektu „Wschód Kultury”, kubka oraz notesu, prosimy o kontakt na adres imadej@nck.pl

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

1.6.2014 - 30.6.2014

Forum Animatorów Kultury, Narodowe Centrum Kultury
www.platformakultury.pl/dyskusja
Liczba odsłon: 3975
03.06.2014