Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Animacja kultury w ArtInkubatorze w Łodzi - wydarzenie otwarte!

W ramach otwarcia nowej przestrzeni kultury Art Inkubatora w Łodzi w dniach 14-16 maja zapraszamy do udziału w grupach roboczych, które powstały na NieKongresie Animatorów Kultury. Zachęcamy do rejestracji na poszczególne wydarzenia: współpraca z samorządami, modele współpracy dla animacji kultury oraz festiwal jako przestrzeń animacji.

 

Zapraszamy do rejestracji na poszczególne wydarzenia.

Grupa robocza – SIECI – modele współpracy dla animacji kultury
Praca grupy będzie kontynuacją rozpoczętej podczas marcowego NieKongresu Animatorów Kultury dyskusji na temat sieciowania jako modelu współpracy animatorów kultury. Spotkanie rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem dotyczącym NieKongresu Animatorów Kultury – kto w nim uczestniczył? O czym była mowa? Co udało się wypracować? Podczas późniejszego modułu warsztatowego uczestnicy będą pracowali w grupach szukając odpowiedzi na pytania: Do czego potrzebne są sieci współpracy i jakie efekty przynoszą podmiotom działań animacyjnych? Co może wzmocnić rozwój sieci w regionach? Jaka jest dziś rola instytucji regionalnych? Efektem pracy w grupie będzie wypracowanie rekomendacji, które zostaną dołączone do wspólnego dokumentu m.in. dla władz publicznych dotyczącego przyszłości animatorów kultury.

Moderator: Ewa Zbroja
Termin: 14.05.2014 (środa), 10:30 – 14:30
REJESTRACJA

NieKongres w Art_Inkubatorze: Grupa robocza – Współpraca z samorządami
Praca grupy będzie kontynuacją rozpoczętej podczas marcowego NieKongresu Animatorów Kultury dyskusji na temat współpracy animatorów kultury z samorządami. Spotkanie rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem dotyczącym NieKongresu Animatorów Kultury – kto w nim uczestniczył? O czym była mowa? Co udało się wypracować? Podczas późniejszego modułu warsztatowego, który przyjmie formę m.in. burzy mózgów, uczestnicy będą pracowali w grupach szukając odpowiedzi na pytania o bariery i możliwości współpracy z samorządami. Efektem pracy w grupach będzie wypracowanie rekomendacji, które zostaną dołączone do wspólnego dokumentu m.in. dla władz publicznych dotyczącego przyszłości animatorów kultury.

Moderator: Jarema Piekutowski
Termin: 15.05.2014 (czwartek), 10:30 – 14:30
REJESTRACJA

NieKongres w Art_Inkubatorze:Grupa robocza: Festiwal jako przestrzeń animacji
Praca grupy będzie kontynuacją rozpoczętej podczas marcowego NieKongresu Animatorów Kultury dyskusji na temat animacyjnej funkcji festiwali. Spotkanie rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem dotyczącym NieKongresu Animatorów Kultury – kto w nim uczestniczył? O czym była mowa? Co udało się wypracować? Podczas późniejszego modułu warsztatowego, który przyjmie formę m.in. burzy mózgów, uczestnicy będą pracowali w grupach szukając odpowiedzi na pytania czy festiwal to tylko event czy może powinien być efektem długoterminowych działań oraz jak festiwal może dokonywać zmian społecznych? Efektem pracy w grupie będzie wypracowanie rekomendacji, które zostaną dołączone do wspólnego dokumentu m.in. dla władz publicznych dotyczącego przyszłości animatorów kultury.

Moderator: Paweł Gogołek
Termin: 16.05.2014 (piątek), 10:30 – 14:30
REJESTRACJA


Polecamy również inne warsztaty i spotkania organizowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach otwarcia ArtInkubatora. Pełny program dostępny jest na stronie http://www.artinkubator.com/

>> Przeczytaj także: OTWARCIE ART INKUBATORA W ŁODZI

Źródło: Art Inkubator
Daty wydarzeń:

14.5.2014 - 16.5.2014

Art Inkubator
Łódź, Tymienieckiego 3
info@fabrykasztuki.org
www.artinkubator.com
Liczba odsłon: 1899
16.05.2014