Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Co nowego na Forum Animatorów Kultury?

Forum to przestrzeń dyskusji rozpoczętych na NieKongresie Animatorów Kultury, pole do dalszej pracy nad rekomendacjami i wnioskami oraz miejsce do ogólnej refleksji na temat animacji kultury. Każdy głos jest ważny! Uwagi i komentarze do rekomendacji wypracowanych podczas grup roboczych zgłoszone na Forum Animatorów Kultury do 21 maja uwzględnimy przy tworzeniu ostatecznego NieKongresowego raportu.

Na Forum znalazło się wiele nowych materiałów! Szczególnie polecamy:

 

Zachęcamy do zabierania głosu w wątkach poświęconych przyszłości Ogólnopolskiej Giełdy Projektów i Targom Grantodawców, jak również informowania o kolejnych spotkaniach animatorów kultury. Będziemy też bardzo wdzięczni za uwagi i komentarze, które pozwolą nam udoskonalić wirtualną przestrzeń dyskusyjną.

Forum to miejsce, w którym możecie dzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi z działaniami animacyjnymi. Zachęcamy gorąco do tworzenia własnych wątków tematycznych oraz korzystania z tablicy ogłoszeń!

Mamy nadzieję, że dyskusja będzie różnorodna i dynamiczna oraz stanie się wielogłosem uzupełniającym wirtualną przestrzeń dla praktyków i animatorów kultury, jaką jest portal Platforma Kultury.

>> Przejdź do Forum Animatorów Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Platforma Kultury
http://www.platformakultury.pl/dyskusja
Liczba odsłon: 2632
24.04.2014