Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Lub design 2014

Zobaczcie efekty warsztatu plakatowego, który odbył się w ubiegłą niedzielę w ramach projektu. Lub design to cykl interdyscyplinarnych wydarzeń dotyczących projektowania miejskiej przestrzeni publicznej. Ideę projektu doskonale ilustruje myśl Tima Browna "Design stał się zbyt ważny, by pozostawić go w rękach projektantów".

Efekty niedzielnego warsztatu można zobaczyć już na ulicach Lublina. Miejmy nadzieję, że akcje z czasem przyniosą rezultaty.

>> Przejdź do galerii

Autorzy zdjęć: Marcin Butryn i Ola Nucińska

Chcemy za pośrednictwem Lub design edukować i rozwijać społeczności, które w sposób świadomy będą podejmować działania zmierzające do poprawy jakości swojego najbliższego otoczenia, a przy tym kreatywnie i umiejętnie rozwiązywać problemy. Wierzymy, że poprzez proponowane działania zwrócimy uwagę mieszkańców Lublina na problem przestrzeni publicznej, jej funkcjonalność i estetykę, a także przekonamy mieszkańców, że własnymi siłami są w stanie dokonać wielu znaczących zmian.

Źródło: Warsztaty kultury
Daty wydarzeń:

6.5.2014 - 31.7.2014

Warsztaty Kultury w Lublinie
województwo: lubelskie, powiat: m. Lublin
20 – 112 Lublin, Grodzka 5a
e.kruszynska@warsztatykultury.pl
www.warsztatykultury.pl
Liczba odsłon: 871
23.04.2014