Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konsultacje społeczne - Ogród XXI w. w Łazienkach Królewskich

Muzeum Łazienki Królewskie poszukuje wolontariuszy/ekm.in. zainteresowanych wzięciem udziału w ciekawym projekcie konsultacyjnym, związanym z rewitalizacją obszaru Łazienek Królewskich. Konsultacje realizowane są w ramach projektu "Ogród XXI wieku" z pawilonem wystawienniczym, według którego Łazienki wzbogacą się o falującą łąkę kwietną swobodnie przechodzącą w ukryty pod nią pawilon wystawienniczy. Projekt będzie realizowany od 29 kwietnia do końca maja 2014. Zgłoszenia do 18 kwietnia.

Poszukujemy 12 osób, które w okresie od 29 kwietnia do końca maja 2014 roku, przeprowadzą rozmowy konsultacyjne ze zwiedzającymi - odbiorcami oferty kulturalnej Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

Celem konsultacji będzie zebranie opinii i pomysłów dotyczących projektu i idei "Ogrodu XXI wieku", tak aby w przyszłości przestrzeń ta stała się miejscem spotkań, wymiany poglądów, współpracy i wartościowych przedsięwzięć kulturalnych.

Preferowany profil wolontariuszy:

  • studenci/absolwenci kierunku socjologia lub innego kierunku humanistycznego
  • osoby zainteresowane tematem konsultacji społecznych, szczególnie w kontekście działań kulturalnych/muzealnych
  • osoby komunikatywne chcące sprawdzić swoje umiejętności w rozmowie z różnymi grupami odbiorców 
  • osoby odpowiedzialne, z zaangażowaniem podchodzące do wykonywanej pracy

 

Oferujemy:

  • udział w spotkaniu szkoleniowym prowadzonym przez dr Pawła Kuczyńskiego - dyrektora Communication Service. Termin szkolenia: 22 kwietnia od godziny 11.00.

 

Dr Paweł Kuczyński - socjolog, doktor nauk humanistycznych. Wykładał na Uniwersytecie Warszawskim (Instytut Socjologii), Akademii L. Koźmińskiego, Collegium Civitas oraz Centrum Kształcenia Menedżerów (MBA). Stypendysta CNRS w Paryżu i Harvard Business School w Bostonie. Współzałożyciel i menedżer firm badawczych opinii i rynku Kierował m.in. takimi firmami jak: Demoskop (badania rynkowe i społeczne), Neumann Management Institute (badania i doradztwo związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi), Communication Service (Outsourcing ). Specjalizacja: badania i analizy ruchów społecznych.  Współzałożyciel Zespołu Analiz Ruchów Społecznych. Członek Zespołu ds. Konsultacji Społecznych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Communication Service - wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w konsultacjach społecznych związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi oraz projektami rewitalizacyjnymi. Firma została założona w 1999 roku w Warszawie.

 

  • zaświadczenie o udziale w rozbudowanym projekcie konsultacyjnym
  • możliwość bezpłatnego udziału w wydarzeniach/warsztatach realizowanych przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: wolontariat@lazienki-krolewskie.pl (zgłoszenia przyjmujemy do 18.04).

W mailu prosimy opisać doświadczenia i krótko uzasadnić chęć udziału w projekcie. Więcej informacji dotyczących projektu "Ogród XXI wieku" na naszej stronie internetowej http://www.lazienki-krolewskie.pl/Ogrod-XXI-wieku-z-pawilonem-wystawowym.html

 

Źródło: Muzeum Łazienki Królewskie
Daty wydarzeń:

18.4.2014

Autor wpisu: M R.

Muzeum Łazienki Królewskie
00-460, Warszawa, ul. Agrykoli 1
warsztaty@lazienki-krolewskie.pl, 22 50 60 102
www.lazienki-krolewskie.pl/edu
Liczba odsłon: 950
10.04.2014