Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztat w Inku: Czy można zmusić do uczestnictwa w kulturze?

Dobry projekt to taki, który jest przemyślany, dobrze zaplanowany i realizowany zgodnie z założeniami. Ale najlepsze projekty charakteryzuje ich długotrwałość, wysoki stopień kooperatywności, a także zasadność realizacji. Co jednak zrobić, kiedy wspaniały według nas projekt czy inicjatywa nie spotyka się z entuzjazmem ze strony odbiorców?

Sztuka i projekty kulturalne pojawiają się zwykle w określonym miejscu i czasie. Ale nie zawsze kultura jest gościem mile widzianym. Podczas warsztatu pn. „Czy można zmusić do uczestnictwa w kulturze?” będziemy pracować nad sposobami budowania interakcji z mieszkańcami/uczestnikami projektów w przestrzeni miejskiej.
 
Warsztat poprowadzi dr Maciej Kowalewski, socjolog na stale współpracujący z Uniwersytetem Szczecińskim. Zajmuje się badaniami miasta i problemów społecznych. Prowadzi bloga www.nadmiastem.wordpress.com.
 
Spotkanie odbędzie się 20 marca 2014 r. (czwartek) w godz. 15:00-19:00 w Inku (al. Wojska Polskiego 90, Szczecin). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację:
 
UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.  PRZYSTAŃ (W) INKU!
Źródło: Inkubator Kultury
Daty wydarzeń:

20.3.2014

Autor wpisu: Emilia Wolf

Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie
70-482, Szczecin, al. Wojska Polskiego 90
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl, 91 424 0464
www.inkubatorkultury.szczecin.pl

Miejsce wydarzenia
Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie
70-482, al. Wojska Polskiego 90

Logo INKU
Liczba odsłon: 795
14.03.2014