Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Robimy filmy o ludziach z pasją z Dynowa

Zapraszamy do zapoznawani się z regulaminem konkursu, w efekcie którego powstaną kolejne reportaże filmowe o ludziach z pasja z Dynowa. Konkurs jest kontynuacją inicjatywy: „Dynowianie – ich pasje i otoczenie” realizowanej w ramach programu Dom Kultury + inicjatywy lokalne 2013. Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie. 

Celem konkursu jest wyłonienie osób z Dynowa, których zainteresowania/ pasje, działalność społeczną/artystyczna/edukacyjną/sportową/ inną można popularyzować i przez to zachęcać inne osoby do rozwijania własnych, twórczych inicjatyw. Chcemy również przez to działanie upowszechniać wizerunek osób, którzy żyją ciekawie w małym miasteczku. W związku z tym planujemy szeroką promocją filmów podczas letnich wydarzeń kulturalnych realizowanych przez MOK w Dynowie oraz w mediach ogólnopolskich  i regionalnych.

Uczestnikiem konkursu jest osoba, która wypełni formularz i nominuje osobę z Dynowa na bohatera reportażu filmowego. Każdy uczestnik może nominować maksymalnie 2 osoby wypełniając dla każdej z nich oddzielny formularz. Uczestnik konkursu podaje do siebie kontakt (telefoniczny, e-mail).

Bohaterem filmu może być wyłącznie osoba z Dynowa, którą nominuje Uczestnik konkursu wypełniając formularz. Bohater filmu to osoba wyróżniająca się pasją oraz wartościami, które można uznać za godne naśladowania. Ponadto jest to osoba, której sposób życia i działania można upowszechniać i popularyzować.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.idynow.pl/konkurs lub można go wypełnić w biurze MOK w Dynowie (ul. Ks. Ożoga 10, 36-065 Dynów). Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2014 r., włącznie

Ponadto na stronie: www.idynow.pl możecie Państwo obejrzeć filmy o ludziach z pasją, którzy żyją ciekawie w Dynowie, zrealizowane w ramach Programu Dom Kultury + inicjatywy lokalne.

Źródło:
Daty wydarzeń:

6.3.2014

Autor wpisu: Aneta Pepaś

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
województwo: podkarpackie, powiat: rzeszowski
36-065 Dynów, Ks. Ożoga 10
mok@dynow.pl, 724888999, 166521806
http://www.mok.dynow.pl/

Miejsce wydarzenia
Dynów
województwo: podkarpackie
36-065

Liczba odsłon: 1087
07.03.2014