Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Festiwal Małych Form Teatralnych Radom 2014

Gimnazjum TWP w Radomiu zorganizowało Festiwal Małych Form Teatralnych Radom 2014 we współpracy z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Festiwal w formie konkursu przeznaczony był dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych (klasy IV-VI) i gimnazjów (klasy I-III) z terenu miasta Radomia.

Zadaniem uczestników było przygotowanie i zaprezentowanie sztuki teatralnej na dowolny temat i w dowolnej formie, trwającej maksymalnie 60 minut.

Głównym celem Festiwalu było inspirowanie młodych ludzi do poszukiwań twórczych, rozwijania kreatywności, wyobraźni, zainteresowań i talentów, konfrontacja artystycznych dokonań szkolnych zespołów teatralnych, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń dotyczących różnych rodzajów wypowiedzi teatralnej, promocja młodych talentów i integracja środowiska lokalnego.

Festiwal odbył się 9 kwietnia 2014 roku  w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Więcej informacji znajda Państwo w relacji z wydarzenia.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

9.4.2014

Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
województwo: mazowieckie, powiat: m. Radom
26-600 Radom, Partyzantów 5/7
twp@twp.radom.pl
www.twp-gim.radom.pl
Liczba odsłon: 894
07.05.2014