Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nie przegapcie! Zapisy na II semestr Akademii „Dotknij sztuki"

Nareszcie przyszła zima i można szaleć na śniegu. To również moment kiedy kończy się I semestr naszych zajęć. Już pora pomyśleć, czy chcecie nadal „dotykać sztuki” podczas sobotnich spotkań. Jeśli tak, to zapisujcie się na II semestr. W poniedziałek 27 stycznia ruszyły zapisy na nowy semestr.

Atutem Akademii „Dotknij sztuki” jest wszechstronność: dziecko rozwija się manualnie i plastycznie, ruchowo i muzycznie, wkracza w świat emocji ucząc się je nazywać. Tutaj dzieci tworzą swoje małe dzieła, oswajają przestrzeń, budzi się ich talent i rozwija wyobraźnia. Dzieci kryją w sobie ogromny potencjał. Odpowiednio wyrzeźbiony jest prawdziwym skarbem.

Program Akademii adresowany jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat i ich rodziców. Dzieci w atmosferze zabawy tworzą swoje dzieła, rozwijają się ruchowo, poznają rówieśników. Zajęcia w naszej Akademii rozbudzają ich twórczą aktywność i potencjał.

Zapraszamy na przygodę ze sztuką. Zajęcia są przede wszystkim szansą na rozwijanie zainteresowań dziecka - to okazja, żeby wspierać kilkulatka w poszukiwaniu talentów, które w nim drzemią, wzmacniać w nim wiarę we własne możliwości. Zajęcia pomagają też rozwijać w dzieciach kreatywność i wytrwałość w realizacji zadania, są jednocześnie formą wspólnego spędzania czasu z rodzicami w sobotnie przedpołudnie.

Kontakt:
tel. 22 679 84 69
sekretariat@zacisze.waw.pl

Źródło: DK Zacisze
Daty wydarzeń:

27.1.2014 - 8.2.2014

DOM KULTURY „ZACISZE"
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
03-641 Warszawa, Blokowa 1
dk@zacisze.waw.pl, 22 679 84 69
http://www.zacisze.waw.pl
Liczba odsłon: 882
31.01.2014