Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Drama łączy pokolenia

Książka jest obszernym kompendium dotyczącym działań międzypokoleniowych projektu pn. "Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu" godnym polecenia wszystkim tym, którzy realizują projekty dla osób w różnym wieku, angażują się w nie, bądź mają zamiar je podjąć. 

Publikacja powstawała w czasie prowadzenie ponad 2-letniego programu pn. Seniorzy o młodzi w twórczym działaniu, w którym wykorzystano metodę dramy. Rezultatem działań grupy międzypokoleniowej było m. in. wspólne stworzenie interaktywnych spektakli i przedstawienie ich międzypokoleniowej publiczności. Książka zawiera opis głównej idei projektu i roli metody dramy, zbiór opinii i refleksji starszych i młodszych uczestników programu oraz przykłady zastosowanych technik dramowo-teatralnych w pracy z grupą międzypokoleniową.

 

Publikacja „ Drama łączy pokolenia” jest bezpłatna dzięki dofinansowaniu ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.

Publikacja w wersji elektronicznej

koordynatorka projektu:
Marta Hamerszmit; e-mail: m.hamerszmit@stop-klatka.org.pl
strona projektu: www.sim.drama.org.pl

Autor wpisu: Agnieszka Pryca

Marta Hamerszmit, Małgorzata Winiarek-Kołucka
2014
Liczba odsłon: 1405
31.01.2014