Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Czwarta odsłona Programu Kultura+, priorytet Digitalizacja (2014)

13 stycznia uruchomiony został nabór wniosków do kolejnej edycji Programu Kultura+, priorytet Digitalizacja. Nabór potrwa do dnia 28.02.2014 r. W nowym regulaminie pojawiło się kilka zmian. 

W przypadku złożenia wniosku uwzględniającego dotację dotyczącą środków inwestycyjnych, wnioskodawca, który nie otrzymał pozytywnej decyzji o dofinansowaniu w poprzednich naborach PW Kultura+ - może aplikować o kwotę nie wyższą niż 500 000 zł.

W przypadku wnioskodawców, którzy otrzymali pozytywną decyzję o dofinansowaniu w poprzednich naborach, możliwe jest aplikowanie o kwotę nie wyższą niż 350 000 zł. Zmienione zostały zapisy mówiące o koszcie, jakim jest podatek VAT. Szczegółowe rozróżnienia zostały wyjaśnione w regulaminie.

W przypadku państwowych instytucji kultury i archiwów państwowych, które podlegają zapisom ustawy okołobudżetowej - chodzi o tak zwane „zamrożenia” wynagrodzeń osobowych i bezosobowych, kalkulując koszty powinny one brać pod uwagę konieczność uwzględnienia niniejszych kosztów w ramach zamrożonego planu limitu wynagrodzeń. Jedynie w przypadku wynagrodzeń bezosobowych - konieczność odrębnego ubiegania się o ich ujęcie w rozporządzeniu Ministra Finansów wyrażającym zgodę na podwyższenie tych wynagrodzeń w danym roku. 

Więcej informacji pod linkiem.

Źródło: MKiDN
Daty wydarzeń:

17.1.2014 - 28.2.2014

MKDiN
Warszawa, ul. Wałbrzyska 3/5
rzecznik@mkidn.gov.pl
www.nina.gov.pl/

Miejsce wydarzenia
00-071 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

Liczba odsłon: 1591
17.01.2014