Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nagroda Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W imieniu prof. Jerzego Regulskiego, Doradcy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i prezesa Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej pragniemy zaprosić Państwa do zgłaszania kandydatur do Nagrody Obywatelskiej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Nagroda Obywatelska Prezydenta RP wyróżnia autorów wybitnych, nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania.

Przyznawana jest w trzech kategoriach:

1. Wspólnota Obywatelska - dla gmin i powiatów, które w najszerszym stopniu umożliwią swym mieszkańcom uczestnictwo w realizacji zadań publicznych;
2. Partnerstwo Samorządów - dla jednostek samorządu, które będą ze sobą najefektywniej współpracować i wykształcą wzory działań dla innych;
3. Obywatelska Inicjatywa Lokalna - dla organizacji obywatelskich lub poszczególnych osób, które w szczególny sposób zasłużą się w pracy na rzecz dobra wspólnego.

Regulamin i wszystkie informacje na temat Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP znajdują się na stronie:
http://www.prezydent.pl/witryna-obywatelska/nagroda-obywatelska-prezydenta-rp
Kandydatury można składać do 31 styczna br.

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne gminy, powiaty, województwa oraz grupy obywateli. Jednocześnie przypominamy, że uczestnicy I edycji mogą ponownie uczestniczyć w konkursie, jeśli na Witrynę Obywatelską Prezydenta RP zostaną zgłoszone ich nowe osiągnięcia.

Źródło: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
Daty wydarzeń:

1.1.2014 - 31.1.2014

Autor wpisu: Małgorzata Herbich

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
01-552 Warszawa, Plac Inwalidów 10
zarzad@frdl.org.pl, 022 322 84 15
www.frdl.org.pl
Liczba odsłon: 1646
09.01.2014