Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Patriotyzm Jutra 2014 - nabór wniosków

Muzeum Historii Polski ogłasza kolejną edycję programu operacyjnego „Patriotyzm Jutra”. Zapraszamy organizacje pozarządowe i samorządowe instytucje kultury do współpracy i składania wniosków. Nabór potrwa do 31 stycznia 2014 włącznie.

„Patriotyzm Jutra” wspiera nowatorskie inicjatywy i twórczą działalność na rzecz edukacji historycznej, patriotycznej i obywatelskiej. Zależy nam, aby poprzez finansowane w ramach Programu warsztaty, wystawy, programy dokumentacyjne, działalność wydawniczą i kampanie społeczne przybliżać i upowszechniać wiedzę z zakresu historii oraz zachęcać do pielęgnowania i samodzielnego badania polskiego dziedzictwa i kultury. 

Zapraszamy więc wszystkie fundacje, lokalne stowarzyszenia, biblioteki, domy kultury i inne instytucje do zapoznania się z regulaminem tegorocznej edycji i zgłaszania swoich projektów! Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia włącznie! 

Aby złożyć wniosek należy zalogować się pod adresem: http://pj.hist.pl/pj_form/index.html . Wszelkie potrzebne informacje znajdują się także na stronie Muzeum Historii Polski: http://muzhp.pl/konkursy/patriotyzm-jutra/edycja-2014/1250/ruszyla-nowa-edycja-programu-patriotyzm-jutra.html

Dodatkowych porad udzielą koordynatorki programu:

Marta Winiarek marta.winiarek@muzhp.pl             

Agata Idzikowska agata.idzikowska@muzhp.pl

tel. 22 211 90 28

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

 

 

Źródło: http://muzhp.pl/konkursy/patriotyzm-jutra/edycja-2014/1250/ruszyla-nowa-edycja-programu-patriotyzm-jutra.html
Daty wydarzeń:

1.1.2014 - 31.1.2014

Autor wpisu: Agata Idzikowska

Muzeum Historii Polski
województwo: mazowieckie
00-099 Warszawa, Senatorska 35
info@muzhp.pl, 22 211 90 02
www.muzhp.pl

Miejsce wydarzenia
Warszawa

, Senatorska 35

Regulamin konkursu Patriotyzm Jutra
Liczba odsłon: 2223
10.01.2014