Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

NieKongres Animatorów Kultury. Warszawa 2014

Rozumiesz znaczenie aktywności kulturalnej dla rozwoju człowieka i życia społecznego. Aktywnie angażujesz się w działalność edukacyjną na polu kultury. Jesteś przekonany, że to, co ważne wydarza się podczas spotkania, w bezpośrednich relacjach. Jesteś animatorem. Jeśli tak, to spotkanie jest dla Ciebie. „NieKongres Animatorów Kultury. Warszawa 2014.” To wydawnictwo zapowiadające NieKongres Animatorów Kultury, który odbędzie się 26–28 marca 2014 roku.

NieKongres to dopiero początek a NieKoniec! Po kongresie krakowskim i wrocławskim czas na debaty szczegółowe, dotyczące potrzeb różnych środowisk. Cieszę się, że jedną z nich będzie spotkanie animatorów kultury” – Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

W publikacji znajdują się wywiady o animacji kultury, trudnych ćwiczeniach z marzenia, najważniejsze tezy z raportu z badań „Animacja/edukakacja. Możliwości i ograniczenia edukacji kulturalnej i animacji kultury. Na koniec opisy projektów zaprezentowanych podczas Ogólnopolskiej Giełdy Projektów 2013 r.

 

Już dziś dołącz do dyskusji on-line: www.platformakultury.pl/dyskusja/.

 

                           

 

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
red. Joanna Orlik
Narodowe Centrum Kultury, 2013
NieKongres Animatorów Kultury. Warszawa 2014
Liczba odsłon: 4108
26.03.2014