Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Konkurs dla organizacji pozarządowych na projekty partnerskie ze szkołą oraz instytucją kultury (domy kultury, biblioteki, placówki wychowania pozaszkolnego/ogniska artystyczne) w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej

 

Jednym z założeń Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej jest promocja współpracy środowiskowej czyli placówki oświatowej, organizacji pozarządowej i instytucji kultury. To wartościowa inwestycja w budowanie środowiska.
Szkoła, stowarzyszenie, dom kultury, biblioteka - każdy z tych podmiotów ma odpowiednie kompetencje i narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą. W każdym z tych miejsc rodzą się ciekawe pomysły. Warto więc spotkać się i przełożyć je na wspólne projekty.
Na ich realizację można zdobyć dofinansowanie ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy, które na ten cel przeznaczyło środki w wysokości 170 000 zł.

Oferty do konkursu należy składać do 30 grudnia 2013r.

 

Źródło: Warszawski Program Edukacji Kulturalnej
Daty wydarzeń:

30.12.2013

Autor wpisu: Anna Michalak - Pawłowska

Urząd Miasta Stołecznego Warszawa
Warszawa, Plac Bankowy 3/5
redakcja@infoqultura.pl
www.wpek.pl
Liczba odsłon: 1015
23.12.2013