Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wymienialia Książek w Kordegardzie

Po raz kolejny odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek. Przynieś książkę i zrób specjalną dedykację dla jej następnego czytelnika, a w zamian możesz zabrać inną książkę do domu.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego. 

W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: F. Kafki, K. Grocholi, A. Saint-Exuper’ego.

Wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie. 

Akcja promuje czytelnictwo i nawiązuje do historycznej funkcji budynku galerii, w którym od 1857 roku mieścił się skład książek i nut Gebethner i Wolff. 

Wymienialnia Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS  galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

 

Udział bezpłatny.

Źródło: Galeria Kordegarda
Daty wydarzeń:

21.12.2013 godz. 16:00 - 18:00

Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda
Autor zdjęć: Kordegarda

Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda Wymienialnia Książek w Galerii Kordegarda

Autor wpisu: Milena Lutomirska

Galeria Kordegarda
województwo: mazowieckie
00-071 Warszawa, Krakowskie Przedmieście 15/17
bukklub@nck.pl
www.kordegarda.org
Liczba odsłon: 698
18.12.2013