Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs dotacyjny na prowadzenie Warsztatu przy placu Konstytucji 4

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w otwartym konkursie ofert na wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych poprzez prowadzenie Warsztatu przy placu Konstytucji 4.

Warsztat to miejsce spotkań mieszkańców, wspólnot lokalnych i organizacji pozarządowych. Działania w Warsztacie realizowane są zgodnie z założeniami do miejskiego programu operacyjnego „Wzmocnienie Terytorialnej Wspólnoty Sąsiedzkiej" i zakładają aktywizowanie społeczności lokalnych, animowanie działań i wspieranie integracji na poziomie lokalnym oraz pobudzanie mieszkańców Warszawy do wspólnych działań na rzecz swojego otoczenia.

Celem konkursu jest wyłonienie organizacji, która będzie kontynuowała dotychczasowe działania na rzecz wspólnot lokalnych. Szczegółowe wytyczne, które należy uwzględnić w ofercie realizacji zadania, opisane są w ogłoszeniu konkursowym. Umowa z wybraną organizacją lub organizacjami (w przypadku oferty wspólnej) będzie obowiązywać do 30 listopada 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursowych i wymaganej dokumentacji zawarte są na stronie konkursu.

Oferty można składać w Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Senatorskiej 27 do dnia 16 grudnia 2013 r. do godziny 16.00.

Na trzy dni robocze przez terminem składania ofert, tj. do 11 grudnia pracownicy Centrum mogą przeprowadzić ocenę formalną składanych ofert i potwierdzić kompletność składanych dokumentów.

W poprzednim konkursie, ogłoszonym 9 października 2013 r., nie została wybrana żadna z trzech złożonych ofert, ponieważ dwie z nich nie spełniły kryteriów formalnych, jedna merytorycznych.

Daty wydarzeń:

22.11.2013 - 16.12.2013

Autor wpisu: Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

m.st. Warszawa
województwo: mazowieckie

www.ngo.um.warszawa.pl
Liczba odsłon: 687
06.12.2013