Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Projekt Wolność - zostań ambasadorem

Projekt Wolność to oddolna akcja społeczna. Nie wspiera żadnej frakcji politycznej, nie jest reklamą żadnego produktu. Została ona zrealizowana ze środków autora i ma charakter całkowicie charytatywny. Żadna z osób zaangażowanych w ten projekt nie pobrała wynagrodzenia z tytułu jego realizacji. 
 
"Gdy zabierałem się za ten projekt myślałem, że wiem co to wolność. Wiedziałem co za nią się chowa, co nią nie jest. Pomyliłem się. Pierwszy opis poszedł do śmietnika, nie przydał się, ponieważ ograniczał wolność innym, a przecież chciałem jakoś dotknąć istoty. To z pozoru proste pytanie stało się więzieniem dla jednych, dla innych smutną podróżą do tego co nieosiągalne."
Forin (autor)
 
Forin – Grzegorz Piwnicki (urodzony w Warszawie) artysta grafik, mieszkający i pracujący w Warszawie. Eksperymentuje z różnymi mediami. Tworzy instalacje, projekty społeczne. Zajmuje się czynnie graffiti pod pseudonimem Forin od 1996 roku. Absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP (dyplom z wyróżnieniem rektorskim w pracowni prof. Lecha Majewskiego 2011).
 
--
 
Projekt Wolność ze względu na swój charakter non profit od początku miał działać na zasadach poczty pantoflowej, która dzięki takim osobom jak Ty może trafić do większej ilości ludzi. Nie korzystam z żadnych dotacji, zatem tylko w taki sposób po prostu mogę go promować.
 
Projekt Wolność to praca wielu osób, które z wewnętrznej potrzeby zaangażowali się i pomogli mi w jego powstaniu.
 
Zobacz jak definiują wolność ludzie codziennie mijający Cię na ulicy.
Weź czynny udział w projekcie, prześlij swoją interpretację wolności.
Wszystkie wypowiedzi znajdziesz pod adresem: www.projektwolnosc.pl
 
W jaki sposób możesz jeszcze pomóc? Zostań ambasadorem Projektu Wolność.
 
Jeśli nie chcesz nie musisz się ujawniać, możesz to robić w pełni anonimowo. Oczywiście, miło nam będzie jeśli się poznamy, choćby internetowo. Wybór należy do Ciebie.
 
Sposób 1 / POCZTA PANTOFLOWA
 
Zaangażuj siebie, swoich bliskich. Zaproś ich do wzięcia udziału w Projekcie Wolność. Niech się zastanowią i napiszą nam czym jest dla nich wolność. Może Cię to zdziwi, ale to wbrew pozorom bardzo ważne pytanie, na które dużo osób nie zna odpowiedzi. Od tego pytania wszystko się zaczyna.
 
Sposób 2 / WYSTAWA
 
Zorganizuj akcję Projekt Wolność w swoim mieście. Zbierz wypowiedzi ludzi ze swojego miasta, szkoły, miejsca pracy, domu. Napisz do mnie, postaram Ci się pomóc rozreklamować Twoją/Waszą akcję, pomogę zaplanować i przeprowadzić wernisaż. Przede wszystkim uwierz w swoje siły, każdy może to zrobić.
 
 
 
Sposób 3 / MEDIA
 
Zainteresuj projektem swoją miejscową prasę, radio, portale internetowe. Napisz maila do redakcji. Każda wzmianka o projekcie to kolejne osoby, które będą mogły wziąć w nim udział. Tak mało, a tak dużo.
 
 
 
Daty wydarzeń:

11.12.2013

Autor wpisu: Grzegorz Piwnicki

Forin
województwo: mazowieckie
00-891 Warszawa, Chłodna 22
forin@projektowanie.org, 502 599 492
www.projektwolnosc.pl
Liczba odsłon: 1152
11.12.2013