Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Podsumowanie warsztatów oraz prezentacja filmów.

16.12.2013 w CSW Łaźnia odbędzie się pokaz filmu podsumowującego warsztaty Dźwiękowiska i ManMachine. Prezentacja filmu rozpocznie się o godzinie 19.00

Warsztaty miały na celu realizację filmu dokumentalnego poświęconego sztuce dźwięku. W ramach zajęć, uczestnicy pracowali nad scenariuszem, realizacją zdjęć i dźwiękiem. Ponadto przeprowadzili wywiady z artystami i uczestnikami warsztatów Dźwiękowiska i Man|Machine. Następnie zmonowali film. Powstały obraz w trakcie warsztatów zostanie dołączony do tegorocznej publikacji związanej z projektem Art+Science Meeting.

Opiekę merytoryczną nad przebiegiem warsztatów sprawował reżyser, producent i artysta wizualny Marek Zygmunt.

Marek Zygmunt (ur. 1975) - artysta wizualny, reżyser, dziennikarz, producent filmów dokumentalnych. Od 1995 roku nieprzerwanie tworzy performanse, wideo performanse, instalacje multimedialne i interaktywne, filmy, fotografie oraz muzykę eksperymentalną. Jest autorem ponad 150 realizacji, uczestnikiem wystaw i twórcą działań autorskich. Zawodowo zajmuje się sztuką filmową i telewizyjną pracując jako reżyser i dziennikarz. Prowadzi własną firmę produkującą materiały filmowe. Od ponad 20 lat ściśle współpracuje z artystami i instytucjami kultury, dla których przygotowuje materiały multimedialne. W 2008 roku powołał do życia Fundację Sztuki Współczesnej Element, która zajmuje się m.in. filmową dokumentacją działań w obszarze sztuki.

Daty wydarzeń:

16.12.2013

Autor wpisu: Olga Jankowska

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
województwo: pomorskie
80-767 Gdańsk, Jaskółcza 1
office@laznia.pl, 583054050
www.laznia.pl
Liczba odsłon: 673
02.12.2013