Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Sztuka edukacji. Kultura w programach nauczania" - live streaming z konferencji

Już w ten piątek, 22 listopada, rozpoczyna się konferencja "Sztuka edukacji. Kultura w programach nauczania" w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki. Rejestracja jest już zakończona, ale specjalnie z myślą o wszystkich zainteresowanych na stronie www.sztukaedukacji2013.pl będzie dostępna transmisja online. Zachęcamy do oglądania na żywo!

Tematem konferencji będą możliwości włączenia współczesnej kultury i sztuki w szkolne programy nauczania oraz możliwości współpracy między szkołą a instytucją kultury przy tworzeniu projektów edukacyjnych.

Organizatorem konferencji jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Inicjujemy spotkanie nauczycieli z animatorami i edukatorami, pracującymi na co dzień w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych, w celu podkreślenia zalet współpracy tych dwóch środowisk. W kolejnych latach będą się zmieniali organizatorzy cyklu, a konferencja będzie odbywała się w innych miejscach w całej Polsce. Nie zmieni się tylko jej cel, a jest nim pokazanie, że razem znaczy lepiej.

Źródło: Sztuka edukacji 2013
Daty wydarzeń:

22.11.2013 - 23.11.2013

Autor wpisu: Marlena Talunas

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki
województwo: mazowieckie
00-916 Warszawa, Małachowskiego 3
informacja@zacheta.art.pl, 22 556 96 51
www.zacheta.art.pl

Miejsce wydarzenia
Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki
województwo: mazowieckie
00-916 Warszawa, pl.Małachowskiego 3

Liczba odsłon: 792
20.11.2013