Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Akcja społeczna - Donieś na sąsiada! Niech mu się dostanie!

Punkt Kontaktowy Europa dla Obywateli zaprasza do udziału w plebiscycie na najbardziej zaangażowaną obywatelsko organizację. Celem akcji "Donieś na sąsiada" jest uświadomienie Polakom, wbrew panującym opiniom, jak wiele instytucji i osób w nich pracujących jest zaangażowanych w działania obywatelskie. Tym sposobem chcemy zwrócić uwagę na to, jak ważna jest aktywność społeczna oraz zachęcić do niej. Jednocześnie akcja ma pomóc organizacjom już działającym na tym polu w promocji swoich działań, rozwijaniu potencjału i rozszerzeniu swojej aktywności.

Do plebiscytu można zgłaszać instytucje wyróżniające się w procesie budowy społeczeństwa obywatelskiego – mogą to być zarówno organizacje pozarządowe jak i jednostki samorządowe, a także prywatne firmy działające na rzecz lokalnej społeczności poprzez zaangażowanie w wychowanie i edukację, kulturę, opiekę nad starszymi i chorymi, troskę o środowisko, tworzenie nowych miejsc pracy, resocjalizację. Niech będzie o nich głośno!

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury plebiscytu wyłoni pięciu finalistów a ostatecznego wyboru dokonają użytkownicy facebook`a oddając "like" pod najbardziej ich zdaniem, zaangażowanymi społecznie kandydatami.

Nagrody otrzymają zarówno laureat jak i osoba, która go zgłosiła.
 

Daty wydarzeń:

28.9.2013 - 28.10.2013

Autor wpisu: Aneta Stankowska

Punkt Kontaktowy Europa dla Obywateli
województwo: mazowieckie
00-526 Warszawa, Krucza 16/22
astankowska@iam.pl, 22 1110014
http://www.akcja-doniesnasasiada.pl/

Miejsce wydarzenia
Warszawa

00-526

Liczba odsłon: 1740
03.10.2013