Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Szkolenie pt. Prawo autorskie i Creative Commons

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. Prawo autorskie i Creative Commons, które odbędzie się w dn. 25-27 września 2013 r. w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 września. 

Szkolenie skierowane jest do pracowników instytucji kultury, organizacji pozarządowych, freelancerów zainteresowanych praktyczną wiedzą nt. prawa autorskiego i wolnych licencji. Celem zajęć jest zaprezentowanie aktualnego stanu prawnego w zakresie ustawy prawo autorskie i prawa pokrewne oraz prawa prasowego, a także podniesienie kompetencji uczestników w zakresie umiejętności czytania i tworzenia zapisów umów dotyczących praw autorskich, korzystania z materiałów objętych ochroną prawa autorskiego oraz publikowania i wykorzystywania treści objętych licencjami Creative Commons.

Szkolenie obejmuje następujące bloki tematyczne:

  • Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • Inne wybrane regulacje związane z prawami autorskimi: prawo prasowe, ochrona dóbr osobistych w kodeksie cyfilnym
  • Warsztaty z zakresu prawa autorskiego
  • Licencje Creative Commons


Miejsce szkolenia: Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 600.00 zł netto + VAT i obejmuje szkolenie, materiały szkoleniowe, wyżywienie i zakwaterowanie w ośrodku szkoleniowym.

Rekrutacja na szkolenie trwa od 26 sierpnia do 13 września 2013 r. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Szczegółowe informacje, program zajęć i formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: http://www.kadrakultury.pl/kategorie/Prawo%20autorskie%20i%20Creative%20Commons.html

Źródło: Kadra Kultury
Daty wydarzeń:

13.9.2013

Narodowe Centrum Kultury - Dział Rozwoju Kultury
województwo: mazowieckie
01-231 Warszawa, ul. Płocka 13
http://www.kadrakultury.pl/
Liczba odsłon: 1066
26.08.2013