Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Fokus Festival daje szansę na występ na scenie!

Poszukujemy artystów, którzy zaprezentują się 14 września na otwartej scenie tegorocznego fokus Festival. Obojętnie, czy tworzysz muzykę, teatr, czy sztuczki cyrkowe, jeśli od dawna chciałeś zaprezentować swój talent publicznie, zgłoś się do 30 sierpnia na adres mailowy: openstage@focusfestival.eu z krótkim opisem twojego występu. Każdy artysta ma 15 minut na prezentację.

8 edycja fokus Festival odbędzie się 14 września na terenie byłej rzeźni w Görlitz. Ten młodzieżowy projekt organizowany jest przez stowarzyszenie "Second Attempt e.V.". Sceną otwartą tym razem będą się opiekować "Kulturkombinat 15° e.V." i "Meetingpoint Music Messiaen e.V.". Obok małej sztuki, między godziną 13 a 20 na scenie będzie można posłuchać i oglądać także grupy taneczne i zespoły młodzieżowe z Polski, Niemiec i Czech. Więcej informacji i szczegółowy program znajdziecie na stronie: www.fokusfestival.eu.

Źródło: Fokus Festival
Daty wydarzeń:

19.8.2013 - 30.8.2013

Second Attempt e.V.
02826 Görlitz, Nikolaigraben 4
info@fokusfestival.eu
www.fokusfestival.eu
Liczba odsłon: 806
19.08.2013