Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

MIASTO – przestrzeń działań twórczych

Publikacja "Miasto - przestrzeń działań twórczych" jest efektem projektu Fundacji Przystanek Twórczość zrealizowanego w 2012 roku w Warszaie m.in. pod patronatem Platformy Kultury. Publikacja zawiera przykłady działań młodzieży i animatorów w przestrzeni miejskiej. Młodzi ludzie, nauczyciele, animatorzy i wszyscy zainteresowani, znajdą w niej propozycje ciekawych działań twórczych, które prezentujemy jako dobre praktyki i inspirację.

"Chcemy pokazać, że czasem wystarczą proste materiały, ciekawe pomysły i odpowiednie miejsce, by wykonać twórczy projekt w swoim mieście.Wybrane przez nas działania zostały zrealizowane w ramach projektu Fundacji Przystanek Twórczość pt. „MIASTO – przestrzeń działań twórczych”. Przeprowadziliśmy cykl warsztatów dla młodzieży, zakończonych happeningami, instalacjami, wystawami, interakcjami. Kilka z pośród zrealizowanych pomysłów zamieściliśmy w publikacji, możecie z nich skorzystać, wypróbować, ocenić, przenieść na swoje podwórko." - piszą autorzy.

Partnerem projektu jest: Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
Projekt dofinansowany przez: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biuro Edukacji m.st. Warszawy

Więcej o projekcie

Strona projektu

Źródło: Fundacja Przystanek Twórczość
Anna Olczyk-Grabowska
Fundacja Przystanek Twórczość, 2012
publikacja Miasto - przestrzeń działań twórczych
Liczba odsłon: 1502
08.03.2013