Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kadry dla kultury w edukacji i edukacji w kulturze

Raport jest efektem projektu realizowanego przy współpracy z pracownikami naukowymi Zakładu Edukacji Kulturalnej Instytutu Nauk o Edukacji w Cieszynie, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania Przez Sztukę InSea.

Celem projektu było stworzenie możliwie pełnej diagnozy stanu kompetencji kadr realizujących edukację kulturalną w publicznych instytucjach kulturalnych i oświatowych województwa śląskiego.

Badania terenowe trwały od czerwca do września 2012 roku w prawie 200 instytucjach kultury i 200 placówkach oświatowych przy wykorzystaniu metod: ilościowej (badanie sondażowe) i jakościowych (wywiady kwestionariuszowe oraz analiza dokumentacji badanych podmiotów). Efektem końcowym projektu jest poniższy raport z badania.
 

Źródło: ROK Katowice
Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach, 2012
Kadry dla kultury w edukacji i edukacji w kulturze
Liczba odsłon: 1159
19.02.2013