Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Muzealne Spotkania z Fotografią

Uzdolnieni twórczo i ambitni uczniowie mają kolejną okazję sprawdzenia się w roli pośredników pomiędzy muzeami a młodymi ludźmi, którzy nie potrafią samodzielnie lub z pomocą nauczycieli odkryć zalet instytucji przechowujących wiedzę o minionych epokach.

Uczestnikiem konkursu dla fotografującej młodzieży może zostać każdy kto nie ukończył dwudziestu lat i zgłosił do oceny własne zdjęcia lub fotokast, których motywem jest oczywiście muzeum. Wybór najlepszych prac można będzie zobaczyć na corocznej wystawie, w serwisie YouTube oraz odtwarzaczach umieszczonych w innych witrynach, korzystając z komputerów, telefonów komórkowych, czy tabletów.

Jak co roku laureaci Muzealnych Spotkań z Fotografią oraz ich nauczyciele wezmą udział w uroczystym otwarciu ekspozycji, a także kilkudniowym plenerze fotograficznym, podczas którego spotkają się z jurorami oceniającymi ich zdjęcia i będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez artystów. Wystawa poplenerowa, podobnie jak ekspozycja prac konkursowych, pokazywana jest później w wielu placówkach kultury w kraju i poza jego granicami.

Termin nadsyłania prac upływa 14 czerwca 2013 roku

Więcej informacji o konkursie – http://www.mszf.px.pl

Organizatorzy konkursu:

  • Muzeum w Koszalinie
  • Pomorskie Stowarzyszenie Edukacji Regionalnej
Źródło: Muzealne Spotkania z Fotografią
Daty wydarzeń:

19.2.2013 - 14.6.2013

Fotokast zrealizowany przez uczestników pleneru dla laureatów Muzealnych Spotkań z Fotografią

Autor wpisu: Dionizy Rypniewski

Muzeum w Koszalinie
województwo: zachodniopomorskie, powiat: koszaliński
75-420 Koszalin, Młyńska 37/39
mwk@px.pl, 94 343 20 11
http://www.pser.px.pl/
Liczba odsłon: 1114
19.02.2013