Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]
Dodaj treść Newsletter

Forum Polsko-Czeskie: wspieranie rozwoju stosunków polsko-czeskich 2013

Celem programu jest zacieśnienie współpracy w stosunkach polsko-czeskich, obejmującej różne dziedziny: polityczną, gospodarczą, samorządową, medialną, kulturalną, naukowo-techniczną czy młodzieżową.

W roku 2013 priorytetowo traktowane będą obszary tematyczne służące:
1) Poprawie wizerunku Polski w Republice Czeskiej;
2) Rozwojowi trwałej współpracy między organizacjami pozarządowymi i wspólnotami samorządowymi Polski i Czech, ze szczególnym uwzględnieniem budowy i wykorzystania potencjału ośrodków analitycznych;
3) Debacie nt. przyszłości Europy w Polsce i w Republice Czeskiej;
4) Rozwojowi stosunków gospodarczych polsko-czeskich, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia projektów infrastrukturalnych oraz eliminacji barier we współpracy sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Przykłady dofinansowywanych działań:
1) wizyty studyjne;
2) konferencje, seminaria, warsztaty, spotkania;
3) publikacje;
4) projekty wykorzystujące technologie IT.

Budżet: 450.000 złotych

Kto może ubiegać się o dotację: organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, publiczne i niepubliczne szkoły wyższe, instytuty badawcze, instytucje kultury.

Termin składania wniosków: 14 lutego 2013 r. o godz. 15.00

Źródło: Eurodesk
Daty wydarzeń:

4.2.2013 - 14.2.2013

Ministerstwo Spraw Zagranicznych
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-580 Warszawa, Aleja J.CH. Szucha 23
rzecznik@msz.gov.pl, 22 523 90 00
http://www.msz.gov.pl/pl
Liczba odsłon: 791
04.02.2013

Zobacz także:

Festiwal Dzielnica Kultury Mokotów

"Dzielnica Kultury Mokotów" - pod taką nazwą odbędzie się pierwszy festiwal ukazujący najważniejsze obszary kultury na warszawskim Mokotowie. Festiwal odbędzie się będzie 21 września w godzinach 13:00 - 19:00 na terenie Służewskiego Domu Kultury (wewnątrz i na terenie sąsiadującego parku).

Stocznia jest kobietą 2. Opowieści kobiet ze Stoczni Gdańskiej

Projekt "Stocznia jest kobietą 2. Opowieści kobiet ze Stoczni Gdańskiej" jest kontynuacją zeszłorocznego działania pod tą samą nazwą. Projekt, polegający na zbieraniu historii mówionej od osób pracujących w Stoczni Gdańskiej zakończył się wydaniem bezpłatnego audioprzewodnika oraz mapy.

VI Forum informatyki w instytucjach kultury (FIIK) (muzea, biblioteki, teatry, galerie, domy kultury) ”Ekosystem skutecznej komunikacji internetowej: od newslettera po Tumblra”

XX seminarium w cyklu Nowoczesne Muzea i Galerie "Ekosystem skutecznej komunikacji internetowej: od newslettera do Tumblr`a" dbędzie się w Warszawie w dniu 26 sierpnia 2014 r. Czas trwania seminarium: 6 godzin