Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

ABC pozyskiwania środków zewnętrznych, Szczecin

Zastanawiasz się jak prawidłowo uzupełnić wniosek o dotację do Urzędu Miasta? Nie wiesz od czego zacząć albo mylą ci się niektóre pojęcia zawarte w formularzach? Jeśli tak, to przyjdź na bezpłatne warsztaty, podczas których omówimy wszystkie zawiłości związane z procedurą ubiegania się o środki zewnętrzne.

Warsztat ABC pozyskiwania środków zewnętrznych odbędzie się 30 stycznia 2013 r. (środa) w godz. od 16.30 do 19.30 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Spotkanie skierowane jest do członków organizacji pozarządowych, animatorów i działaczy, którzy planują w najbliższym czasie złożyć wniosek o dotację do Urzędu Miasta Szczecin. W trakcie spotkania zostaną omówione najważniejsze części wniosku pod kątem poprawności i atrakcyjności składanej oferty, a także wybrane zagadnienia związane z zarządzania projektami.

Szkolenie przeprowadzi Monika Tomczyk – dyrektor Szczecińskiego Inkubatora Kultury, pracownik naukowy Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalista ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych, animator kultury, wieloletni praktyk.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o rejestrację przez stronę internetową Inkubatora.

Serdecznie zapraszamy
Zespół inkubatora

Źródło: Szceciński Inkubator Kultury
Daty wydarzeń:

30.1.2013 godz. 16:30 - 19:30

Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie
Szczecin, al. Wojska Polskiego 90
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl, 91 424 04 64
http://inkubatorkultury.szczecin.pl
Liczba odsłon: 1041
28.01.2013