Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkanie z XXLSTOCK.COM – Uwolnij z nami swoją Twórczość! Warszawa

Chciałbyś zacząć zarabiać na swoich fotografiach, ale nie masz czasu na ogarnianie formalności? Przerażają Cię regulacje prawne, licencje, przepisy i ilość pracy jaką trzeba włożyć w rozkręcenie własnego biznesu?

Jesteśmy po to, aby pomagać młodym Artystom w rozwijaniu kariery zawodowej. Stworzyliśmy środowisko legalnego obrotu fotografiami w przestrzeni Internetu. Aby dołączyć do XXLSTOCK.COM wystarczy założyć swój Showroom, ustawić jego wygląd zgodnie z własnymi upodobaniami, zamieścić w nim swoje prace i już można zacząć zarabiać!

Na spotkaniu dowiesz się czym XXLSTOCK różni się od typowych portali stockowych. Przybliżymy kwestie związane z Polskim Prawem Autorskim i licencjonowaniem.

Platforma XXLSTOCK.COM to coś więcej, niż tylko narzędzie. Współpracujemy z mediami i instytucjami sztuki, uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych i wspieramy współpracujących z nami Twórców!

Dzięki narzędziom, które udostępniamy wszystkim Artystom za darmo możesz promować swoją twórczość na różne sposoby. Korzystanie z usług menadżerskich również nie obciąża żadnymi kosztami!

Zapraszamy na spotkanie 12 stycznia o godzinie 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii, ul. Łazienkowska 14, Warszawa

 

Źródło: XXLSTOCK
Daty wydarzeń:

12.1.2013 godz. 19:30

Autor wpisu: Emilia Szczepańczyk

Warszawska Szkoła Fotografii
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
09-345 Warszawa , Łazienkowska 14
xxlstock@xxlstock.com, 22 100 31 65
http://www.xxlstock.com/
Liczba odsłon: 964
11.01.2013