Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Dobry Wieczór przy Kulturze" Żywa Kultura – autoprezentacja & casting, Kraków

Koordynatorzy projektu „Przy kulturze” zapraszają wszystkich na drugi w tym roku akademickim i pierwszy w kalendarzowym Dobry Wieczór Przy Kulturze. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2013 r. o godzinie 18.00 w Klubie pod Jaszczurami przy ul. Rynek Główny 8 w Krakowie.

O metodach i technikach autoprezentacji opowie nam Szymon Krzysiak-szkoleniowiec z firmy Animator-Kraków. Ponadto zdradzi nam, na co warto zwracać uwagę w czasie wystąpień publicznych, jak odczytywać gesty, czego unikać podczas prezentacji na scenie, a także, w jaki sposób kultura determinuje nasze public speaking.

W drugiej części zapoznamy się z funkcjonowaniem największego w Polsce Banku Twarzy, jakim jest STARS IMPRESARIAT FILMOWY. Każdy uczestnik spotkania, będzie mógł dobrowolnie sprawdzić swoje zdolności z autoprezentacji oraz wziąć udział w castingu, a przy tym powiększyć bazę danych agencji castingowej.

Na wszystkich uczestników spotkania czekają niespodzianki!
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na spotkanie wolny!

Dołącz do wydarzenia na Fb i poznaj więcej szczegółów.

Źródło: Przy Kulturze
Daty wydarzeń:

16.1.2013

Autor wpisu: K. Bołd

Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
województwo: małopolskie, powiat: krakowski
Kraków, Rynek 8
ksenia.bold@gmail.com
http://przykulturze.blogspot.com/
Liczba odsłon: 1082
09.01.2013