Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

„Stoliczku, nakryj się – magia wyobraźni" – warsztaty literacko - plastyczne, Gdańsk

Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 serdecznie zaprasza dzieci wraz z opiekunami do udziału w kolejnej edycji warsztatów odbywających się w ramach projektu "Pod Lupą Wyobraźni".

Podczas warsztatów prowadzący zapoznają dzieci z jedną z podstawowych potrzeb człowieka, jaką jest jedzenie. Opierając się na książkach pt. „Czary”, „Kukuryk” i „Zły Wilk” wydawnictwa TAKO, odpowiedzą na pytania: Czy wszyscy ludzie mają taki sam dostęp do żywności? Czy żywność na całym świecie jest traktowana z podobnym szacunkiem? Czym jest żywność dla człowieka? I czy można spojrzeć inaczej na żywność, jako na materię inspiracji artystycznej? Uczestnicy poznają jedną z technik graficznych, jaką jest monotypia oraz stworzą „kanapkowe obrazy” z masy solnej.

Grupa wiekowa: 3 – 6 lat wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.
Prowadzenie: Aleksandra i Łukasz Wiese, Robert Dukowski/ Fundacja Nasza Przestrzeń
Organizator: Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 ul. Strajku Dokerów 5 80-544 Gdańsk
www.laznia.pl
Informacje i zapisy: nowy.port@laznia.pl

Projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013. Projekt realizowany jest w ramach projektu Rewitalizacji Nowego Portu w Gdańsku.

Źródło: CSW Łaźnia
Daty wydarzeń:

20.2.2013 - 22.2.2013

Autor wpisu: Natalia Pawlikowska

CSW Łaźnia
województwo: pomorskie, powiat: m. Gdańsk
80-544 Gdańsk, ul. Strajku Dokerów 5
lazniaoffice@gmail.com
http://www.laznia.pl/
Liczba odsłon: 1376
08.01.2013