Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

O projektowaniu relacji z otoczeniem, Wrocław

Co zrobić, żeby o nas pisano? Jak sprzedać się w mediach? Jakie są najbardziej skuteczne modele współpracy z nimi? Odpowiedzi na te pytania dostarczy trzecie już spotkanie w ramach cyklu „Projektanci o Projektowaniu”, które odbędzie się dzięki współpracy Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu i Galerii Wnętrz Domar.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 11 stycznia 2013 r. o godz. 18 w Galerii Wnętrz Domar (ul. Braniborska 14 we Wrocławiu, Salon Bizzarto, poziom 1). Tym razem wykład pt. „Projektowanie relacji z publicznością” poprowadzi Ewa Trzcionka, redaktor naczelna Design Alive – magazynu o projektowaniu, trendach i architekturze – która od 2006 roku prowadzi również Żywą Galerię Designu Design Alive w klubokawiarni na Zamku w Cieszynie.

Podczas wykładu można się będzie dowiedzieć nie tylko tego, jak ważna jest komunikacja z otoczeniem, ale również, jak budować i zarządzać bazą danych, czy jak przygotowywać informacje o swoich działaniach, by okazywały się jak najbardziej interesujące dla mediów.

– Design jest często rozumiany jako fanaberia, coś drogiego i ekskluzywnego. Naszym zadaniem jest zmiana myślenia o projektowaniu, które niezależnie od tego, czy mówimy o reklamie, informacji, wzornictwie, czy szeroko rozumianych usługach, jest sposobem na rozwiązanie realnych problemów. Projektowanie, podobnie jak projektanci, potrzebni są w każdej dziedzinie życia. Często zapominamy o tym, że to, co wszędzie widzimy, wcześniej ktoś musiał zaprojektować – mówi Mariusz Wszołek, jeden z organizatorów i wykładowca Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu.

Projekt cyklicznych spotkań „Projektanci o Projektowaniu” to wynik współpracy nauki (Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu) i biznesu (Galerii Wnętrz Domar). Wstęp wolny.

Źródło: Centrum Prasowe SWPS
Daty wydarzeń:

11.1.2013 godz. 18:00

Galeria Wnętrz Domar
województwo: dolnośląskie, powiat: m. Wrocław
50-079 Wrocław, Braniborska 14
http://swps.pl/wroclaw
Liczba odsłon: 1098
21.12.2012