Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Turniej gier planszowych o Puchar Zawiszaka

Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach pomikołajkowych niespodzianek szykuje szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. 15 grudnia (sobota) o godz. 11.00 w Sali Małego Powstańca MPW odbędzie się pierwsze spotkanie inaugurujące comiesięczne turnieje gier planszowych o Puchar Zawiszaka.

Współorganizatorem spotkań jest firma Granna, która zapewnia atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników. Dzięki zaangażowaniu Granny mamy pewność, że prezentowane podczas turniejów gry będą łączyć w sobie wysoką jakość wykonania i walory edukacyjne. Turnieje poprowadzą animatorzy z Ludoteki Roszada, którzy na co dzień organizują warsztaty gier planszowych, popularyzując w interesujący sposób tę już nieco zapomnianą formę rozrywki.


Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat oraz ich rodziców, aby w atmosferze wspólnej zabawy ćwiczyły umiejętności logicznego myślenia. Celem spotkań jest również pogłębianie więzi rodzinnych, które mają niezwykły wpływ na proces wychowywania i właściwy rozwój dziecka. Poprzez cykl spotkań chcielibyśmy udowodnić, że gry planszowe mogą stanowić wartościową formę spędzania wolnego czasu.

Wstęp wolny po rejestracji na: turniejgier@1944.pl ,czas trwania spotkania to ok. 1,5 godz.

Źródło: Muzeum Powstania Warszawskiego
Daty wydarzeń:

15.12.2012 godz. 11:00 - 12:30

Muzeum Powstania Warszawskiego
województwo: mazowieckie
Warszawa, Grzybowska 79
turniejgier@1944.pl
http://www.1944.pl
Liczba odsłon: 1080
13.12.2012